Joanna Koroniewska znów zagra w "M jak miłość"? Małgorzata Pieńkowska przyznaje: "Czas, żeby wróciła"!

Małgorzata Pieńkowska chce żeby Joanna Koroniewska wróciła do M jak miłość
Fot. Instagram/Facebook

Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"? To pytanie już od kilku lat zadają sobie fani wielkiego hitu TVP. Widzowie serialu wciąż mają nadzieję, że aktorka znów pojawi się na planie i zagra Małgosię Mostowiak. I chociaż sama gwiazda już jakiś czas temu zdementowała plotki o ewentualnym powrocie do "M jak miłość" to okazuje się, że jej serialowa siostra wciąż wierzy, że aktorka zmieni zdanie! Co o Joannie Koroniewskiej powiedziała Małgorzata Pieńkowska?


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Basia Kurdej-Szatan zastąpiła Joannę Koroniewską w "M jak miłość". Czy prywatnie się lubią? Będziecie zaskoczeni!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

 

Małgorzata Pieńkowska wspomina współpracę z Joanną Koroniewską

Małgorzata Pieńkowska w rozmowie z Faktem opowiedziała o współpracy z Joanną Koroniewską na planie "M jak miłość". Aktorka nie ukrywa, że chciałaby znów zagrać z serialową Małgosią. 

Bardzo bym chciała, żeby Joasia wróciła. Oj, tak... Jak jeszcze grałyśmy razem, miałyśmy świetny kontakt. To jest bardzo twórcza, fajna dziewczyna. Świetnie się rozwijała w swojej karierze. Tak sobie myślę, że dobrze, że czasami są przerwy w pracy, bo nie jesteśmy maszynami. Ale czas, żeby wróciła!- przyznała w rozmowie z Faktem. 

 

Niestety, w tej sprawie Joanna Koroniewska wciąż nie zmieniła zdania. Zaledwie kilka dni temu na jej profilu na Instagramie pojawiło się pytanie, czy zamierza wrócić do "M jak miłość". Odpowiedź gwiazdy była krótka - NIE!

Żałujecie, że Joanna Koroniewska nie planuje powrotu do "M jak miłość"? Myślicie, że w przyszłości aktorka zmieni zdanie?

 

Zobacz także: Wstrząsający komentarz hejtera pod adresem Joanny Koroniewskiej! „Tu naprawdę kompletnie została przekroczona granica”

 

Joanna Koroniewska nie planuje powrotu do "M jak miłość".

Joanna Koroniewska zdradziła, czy planuje powrót do M jak miłość
Fot. Instagram

 

Małgorzata Pieńkowska wciąż ma nadzieję, że Joasia zmieni zdanie.

Małgorzata Pieńkowska zatańczy w 4. edycji Tańca z Gwiazdami
Fot. ONS

Chcielibyście, żeby Joanna Koroniewska wróciła do "M jak miłość"?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady