Ola Hamkało wróciła po urodzeniu córki do "Na dobre i na złe". A w serialu będzie mieć syna!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Aleksandra Hamkało pod koniec kwietnia urodziła córeczkę Jagnę. W serialu "Na dobre i na złe", z racji na stan aktorki, przed przerwą wakacyjną wprowadzono też jej ciążę do scenariusza. Teraz bohaterka Oli - Julia Burska wraca z dzieckiem z Niemiec. Tam urodziła chłopca. Co wydarzy się dalej w życiu jej bohaterki z serialu "Na dobre i na złe"? Jak gra się Oli Hamkało z małym dzieckiem na planie? Aktorka zdradziła to w rozmowie z Party.pl!

Wracam z naszym dzieckiem, moim i doktora Barta. Będę próbowała jakże karkołomnie połączyć rolę matki z rolą chirurga. Nie jest to łatwe zadanie, na drodze będą stawać niesnaski zarówno prywatne jaki i zawodowe, bo mój partner życiowy jest też moim przełożonym. Jest to trudna sytuacja - powiedziała nam Hamkało. A jaki jest jej serialowy syn? Już poznałam tego maluszka, jest przeuroczy. Jest chłopcem i jest tak kontaktowy. Jestem zachwycona. Mówią, że najtrudniej pracuje się na planie zdjęciowym z dziećmi i zwierzętami, ale w naszym przypadku to się nie sprawdza, ponieważ moje filmowe dziecko jest jakieś cudowne. Z dziećmi jest ten problem, że one są zainteresowane tym mikrofonem, który wisi nad nimi, więc gdy stracą zainteresowanie mikrofonem to już można grać - śmieje się Ola Hamkało w rozmowie z Party.pl.

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał powrót Julii Burskiej do Leśnej Góry? Musicie śledzić serial "Na dobre i na złe" w środy o 20.40 w TVP2.

Zobacz także: Ola Hamkało obcięła się "na chłopaka"! Mąż zadowolony ze zmiany? "Nigdy nie dogodzisz wszystkim"

 

Aleksandra Hamkało w ciąży w "Na dobre i na złe". W serialu partneruje jej Piotr Głowacki w roli profesora Barta.

Na dobre i na złe odc. 637
Fot. Artrama

 

Ola Hamkało wciela się w postać Julii Burskiej, córki Zosi i Kuby.

Na dobre i na złe odc. 637
Fot. Artrama

 

Aleksandra Hamkało ma cudowną figurę po ciąży.

ramówka TVP Ola Hamkało
Fot. ONS

Czy Ola Hamkało pasuje do roli Julii Burskiej?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje