Gorący romans w „M jak miłość”! Eryk (Rafał Szatan) uwiedzie... Zosię (Julię Wróblewską)

ROMANS Wróblewska Szatan
Fot. ONS.pl

 

Po emocjonujących wydarzeniach w życiu Marcina Chodakowskiego i jego dzieci, wydawałoby się, że scenarzyści dadzą widzom trochę oddechu. Nic z tego! Tym razem przygotowali dla fanów gorący romans, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zobaczcie, z kim zwiąże się serialowa Zosia!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Miłosny skandal w „M jak miłość”...

Zosia, grana przez Julię Wróblewską, wróci z Francji. Po długiej nieobecności w serialu wątek aktorki nabierze tempa. Dziewczyna, choć jest już pełnoletnia, zaskoczy wszystkich nowym związkiem z... pianistą, który wcześniej podrywał jej macochę.

Bardzo emocjonujący będzie 1394. odcinek serialu. To wtedy okaże się, że Zosia umawia się z Erykiem. Nowy związek nie spodoba się Joasi - w końcu to ją wcześniej podrywał mężczyzna. Liczył na wspólne wyjście, ale dostał kosza. Kiedy pianista zaczyna spotykać się z Zosią, Asia wyraźnie się nie zgadza. Jednak dziewczyna nic sobie z tego nie robi, buntuje się, okłamuje macochę i wychodzi na randkę z Erykiem.

 

Zobacz: Kinga zacznie rodzić? Zobacz zwiastun nowego odcinka "M jak Miłość"!

 

To nie koniec zawikłanej historii! Komplikacje dopiero pojawią, kiedy na jaw wyjdzie informacja, że pianista ma żonę i dwójkę dzieci!.

Co zrobi Zosia kiedy dowie się prawdy?

 

"M jak Miłość", Julia Wróblewska - Zosia

Julia Wróblewska na ramówce TVP

 

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska powinna spalić te buty
Fot. East News

 

Czy Zosia wplącze się w niebezpieczny związek?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady