Diagnoza - odcinek 10 Diagnoza odcinek 13 finał Łukasz Simlat na premierze filmu Zbliżenia Beata Ścibakówna i Jan Englert Diagnoza odcinek 12 co się wydarzy
Diagnoza - odcinek 10
x-news.pl
1/5
Diagnoza - odcinek 10
x-news.pl

Za nami pierwszy hitowy sezon "Diagnozy"! Już wiadomo, że serial na tyle spodobał się fanom, że nagrany zostanie drugi sezon. Fani na Instagramie Ostaszewskiej już teraz emocjonują się kolejnym sezonem i oceniają pierwszy!

Czekałam na ten film i na @drugaszansatvn ale Wy wygraliście. Druga szansa już jest za bardzo naciągana.. Wy za to klasa.

Mega dobry serial, świetni aktorzy! Czekam na drugi sezon 

Niesamowity serial i do tego trzymający w napięciu 🙈👌 

(...) Bedzie nam go brakowac we wtorkowe dlugie, zimowe wieczory 📺! - to tylko kilka z komentarzy fanów.

 

A co wydarzy się w 2. sezonie "Diagnozy"?

Wiemy, co wydarzy się w drugim sezonie "Diagnozy"! Za nami ostatni odcinek pierwszej serii hitu TVN z Mają Ostaszewską z roli głównej. Widzowie pokochali najnowszą produkcję stacji opowiadającą o losach serialowej Anny Leśniewskiej, która w wyniku wypadku stracił pamięć. Leśniewska z pomocą specjalistów odzyskuje pamięć i dowiaduje się, że jest byłą partnerką Artmana i matką jego dzieci. W finale pierwszej serii dowiedzieliśmy się, że główna bohaterka nie straci praw do opieki nad synem i córką... Teraz wszyscy fani "Diagnozy" zastanawiają się, co wydarzy się w drugim sezonie serialu. Rąbka tajemnicy uchyliła scenarzystka hitu TVN!

 

Co wydarzy się w życiu Anny Leśniewskiej? I kto dołączy do obsady serialu "Diagnoza"? Zobaczcie, co powiedziała Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz!

 

Zobacz także: Rola Artmana w Diagnozie nie przysparza Woronowiczowi sympatii! "Ludzie boją się do mnie podejść"! Ale to nie wszystko!

2/5
Diagnoza odcinek 13 finał
x-news.pl

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl serialowa Anna Leśniewska w drugim sezonie dalej pracuje w szpitalu jako chirurg. Główna bohaterka będzie dowiadywać się o kolejnych sprawach ze swojej przyszłości. Pojawi się wątek kryminalny z udziałem Anny!

Wydaje się, że Anna wie już wszystko o sobie oraz swojej przeszłości. Ale w kolejnej serii okaże się, że jest zupełnie inaczej. W jej życiu pozostało jeszcze wiele nierozwikłanych zagadek, a ważną rolę odgrywa w nich Artman. Leśniewska będzie musiała ponownie stawić mu czoła. Ale nowy sezon to także nowa intryga. Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną. Żeby odkryć prawdę zmierzy się z ludźmi, którzy nie mają skrupułów- w rozmowie z portalem zdradziła Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, scenarzystka serialu. 

Okazuje się, że w drugim sezonie serialu zobaczymy dwie nowe gwiazdy. Kto dołączy do obsady "Diagnozy"? Sprawdźcie na następnej stronie!

Zobacz także: Przed nami finałowy odcinek serialu „Diagnoza”! Oto 7 powodów, za które go pokochaliśmy!

3/5
Łukasz Simlat na premierze filmu Zbliżenia
Akpa

Według informacji portalu w "Diagnozie" pojawi się Łukasz Simlat. Aktora z pewnością kojarzycie z wielu hitowych filmów i seriali takich jak: "Belfer", "W imię" czy w filmie "Sfora". 

Kto jeszcze zagra w "Diagnozie"? 

4/5
Beata Ścibakówna i Jan Englert
ONS

Jak już wcześniej informowaliśmy, w serialu pojawi się również Jan Englert.

Drugi sezon "Diagnozy" wróci na antenę TVN wiosną 2018 roku. Teraz trwają prace na planie serialu, które zakończą się w marcu przyszłego roku. 

5/5
Diagnoza odcinek 12 co się wydarzy
x-news.pl

Będziecie oglądać drugi sezon "Diagnozy"? 

Więcej na temat TVN Diagnoza