• BoyToy

Mucha wraca do "M jak Miłość". Czekają na nią prawdziwe luksusy

Anna Mucha wraca do pracy
Fot. ONS

Anna Mucha jest już na finiszu urlopu macierzyńskiego po narodzinach drugiego dziecka. Aktorka kilka tygodni temu pojawiła się na dużej konferencji promocyjnej Oriflame, a potem poleciała do Francji, gdzie realizowała kampanię reklamową Mercedesa. To jednak tylko początek, bo w tym roku czeka ją dużo więcej zawodowych obowiązków. Przypomnijmy: Mucha wraca do pracy na pełnych obrotach. Jej grafik zaskakuje

W maju Mucha pojawi się na planie serialu "M jak Miłość". Media długo spekulowały, czy aktorka w ogóle powróci do serialu, ale produkcja szybko im zaprzeczyła. Anna wraca i czekać na nią będą naprawdę komfortowe warunki. Jak donoszą "Fakt" i "Na Żywo", Mucha dostanie własną przyczepę - kamper, by mogła się tam zajmować kilkumiesięcznym synkiem. W czasie, gdy gwiazda będzie filmować kolejne sceny, dzieckiem zajmie się wykwalifikowana niania - również zatrudniona przez ekipę serialu.
 

Twórcy serialu wiedzieli, że Ania jako matka karmiąca nie będzie mogła zostawić czteromiesięcznego syna w domu, dlatego do swojej dyspozycji będzie miała specjalną przyczepę – kamper, a w nim intymność, spokój i ciszę, by mogła zająć się maluszkiem - mówi znajoma gwiazdy w rozmowie z tabloidem.


Czekacie na powrót Muchy do "M jak Miłość"?

Zobacz: Mucha śmieje się z krytyków jej figury po ciąży. Pokazała jak mocno schudła

Anna Mucha z rodziną w Marsylii:

Może Cię również zainteresować:

Jest jeszcze szansa dla tej miłości? Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się po 10 latach, czy wrócą do siebie?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady