Anna Guzik wróciła na plan serialu "Na Wspólnej". Po krótkiej przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim, aktorka dołączyła do obsady serialu, która nagrywa nowe odcinki. Przypominamy, że aktorka i jej mąż w marcu tego roku zostali rodzicami bliźniaczek - Basi i Niny.  

 

Anna Guzik wróciła na plan Na Wspólnej

 

Gdy kilka miesięcy przed porodem aktorka poprosiła producentów "Na Wspólnej" o przerwę w zdjęciach, pojawiły się informacje, że już nie wróci do serialu TVN. Szybko okazało się, że to nieprawda, a Anna Guzik z wielką radością poinformowała o swoim powrocie na plan: "Po krótkiej przerwie, z naładowanymi bateriami i dużą radością wracam na Wspólną! Będzie się działo".

Co powiedziała w swoim pierwszym wywiadzie po urodzeniu dzieci?

Jak jestem w domu z dziećmi, to mam od czasu do czasu ochotę, żeby się na chwilę wyrwać. Ale jak już wyjadę na jeden dzień, to chce wracać. Ale taka krótka przerwa jest strasznie ważna dla komfortu psychicznego (...) Mam ogromne zaufanie do osób, które się opiekują dziećmi, nasze kochane babcie, dlatego nie wiszę na telefonie, mam zaufanie. Mam teraz tak dużo scen, że jestem w tych scenach non stop (...) Kiedy ostatnio spałam całą noc? W zeszłym roku - powiedziała Anna Guzik w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

Czy aktorka szybko wróciła do formy po ciąży?

Tak się fajnie zdarzyło, że nie musiałam się odchudzać po ciąży. Ja już przytyłam pięć kilo - śmiała się aktorka.

Co wydarzy się w życiu Żanety, bohaterki którą Anna Guzik gra w "Na Wspólnej"? Posłuchajcie wywiadu z aktorką!

 

ZOBACZ: Anna Guzik pierwszy raz publicznie po porodzie! Wraca do formy, już sporo schudła! ZDJĘCIA

 

Anna Guzik wróciła na plan Na Wspólnej 

Anna Guzik jako Żaneta w Na Wspólnej

Aktorka udzieliła też pierwszego wywiadu po urodzeniu dziecka

Anna Guzik opowiada o macierzyństwie

Więcej na temat Anna Guzik Na Wspólnej