• Joanna Murawska

Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z roli w hicie TVN! Dlaczego?! Mamy OŚWIADCZENIE aktorki!

Fot. East News

 

Smutne wieści dla fanów talentu Alicji Bachledy-Curuś. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że aktorka zagra jedną z głównych ról w nowym hicie TVN. "Pod powierzchnią" miało zastąpić "Drugą szansę". Jednak Alicja Bachleda-Curuś w ostatniej chwili zrezygnowała z tej roli. Dlaczego? Aktorka wydała obszerne oświadczenie, które zamieściła na swoim Facebooku.

 

Drodzy moi:) Jakiś czas temu w mediach pojawił się komunikat, że zagram główną rolę w nowym serialu TVN „Pod powierzchnią”. Niestety z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Raz jeszcze dziekuję za zaufanie w powierzeniu mi tej roli. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze. Ekipa i twórcy tego projektu (wspaniała obsada i reżyser, Borys Lankosz, z którym od momentu naszego pierwszego spotkania filmowego marzę o współpracy) wkładają w niego wiele uczucia i pasji, co sprawia, że powstanie coś naprawdę wyjątkowego. Mam nadzeję, że kiedyś znów połączy nas równie ciekawy projekt. Trzymam mocno kciuki za całą ekipę i z niecierpliwością czekam na emisję pierwszego odcinka. Polecam wszystkim! - napisała Alicja Bachleda-Curuś.

 

Jak podaje serwis "Wirtualne Media", Alicję Bachledę-Curuś zastąpi jej koleżanka, Magdalena Boczarska. Oprócz niej w serialu TVN pojawi się także Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz Maria Kowalska. 

 

Zobacz także: Marcin Gortat podarował Alicji Bachledzie-Curuś niesamowity prezent urodzinowy!

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Wiemy dlaczego Gortat rozstał się z Bachledą-Curuś! Była Marcina zdradziła całą prawdę

Źródło: Anna Robak

Dlaczego Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z serialu TVN?

 

Przypomnijmy, że niedawno w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Marcin Gortat odchodzi z klubu Washington Wizards, gdzie spędził ponad 5 lat. Koszykarz od niedawna jest zawodnikiem Los Angeles Clippers. Ta zmiana wiąże się także z przeprowadzką. Marcin Gortat zamieszkał w Los Angeles. Teraz może być jeszcze bliżej swojej ukochanej i jej synka. Czy Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z roli w serialu TVN, ponieważ woli zostać w USA i pielęgnować swoją miłość?!

 

POLECAMY: "Chciałbym być tatą. Marzę, żeby mieć dzieci". Marcin Gortat o planach na przyszłość

 

Oświadczenie aktorki na Facebooku

Fot. Facebook

 

Alicję zastąpi Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk 2018
Fot. Mat. prasowe

 

Czy za zmianą jej decyzji stoi Marcin Gortat?

Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
Fot. EastNews/ONS

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Którą aktorką lubisz bardziej?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje