PLEBISCYT: Lucek, Hanka, Marcysia a może Michał? To były kultowe postaci! Którego serialowego bohatera brakuje Wam najbardziej?

Której serialowej postaci brakuje Wam najbardziej? Czasem nasze ulubione serialowe postaci znikają z produkcji z własnej woli, rezygnując z grania w serialu, a czasem z przyczyn losowych.  Wówczas scenarzyści obmyślają, jak wycofać bohatera ze wydarzeń. Nagła śmierć, daleka podróż? Pomysłów jest mnóstwo. Jednak efekt jest zawsze ten sam, widzowie żałują zniknięcia swojego ulubieńca.

 

Już niedługo widzowie "M jak miłość" będą musieli pożegnać się z postacią Lucjana Mostowiaka. Niedawno zmarł aktor odtwarzający tę rolę, Witold Pyrkosz. Jednak ulubieniec widzów, Lucek, to nie jedyny serialowy bohater, który nagle znika z ekranu. Pamiętacie postać Hanki Mostowiak, granej przez Małgorzatę Kożuchowską? A Marcysi ze "Złotopolskich", w którą wcielała się Magdalena Stużyńska? Takich historii było więcej!

 

Zobacz też: Co się stanie z postacią Lucjana Mostowiaka w "M jak miłość"? Jest decyzja!

 

Wybierzcie serialową postać, której brakuje Wam najbardziej!

 

Polecamy: Którą postać z polskiego serialu mógłbyś zagrać? PSYCHOTEST

 

Witolda Pyrkosza już na zawsze zapamiętamy jako serialowego Lucjana Mostowiaka. Jego postać zniknie z serialu po wakacjach.

Witold Pyrkosz
Fot. East News

 

Widzowie długo tęsknili za graną przez Małgorzatą Kożuchowską, postacią Hanki Mostowiak.

Małgorzata Kożuchowska
Fot. East News

 

A pamiętacie jeszcze Joannę Koroniewską w roli Małgorzaty Chodakowskiej w "M jak miłość"?

Joanna Koroniewska w żółtej bluzce


Może Cię również zainteresować:

"Będzie nam go brakować, takiej skały, na której stał cały dom" - aktorzy z "M jak miłość" wspominają Lucjana... Uwaga wzruszające WIDEO

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady