Agnieszka Kaczorowska dostała kwaty od Nikodem Rozbickiego

Agnieszka Kaczorowska świętuje Dzień Kobiet na sali treningowej z Nikodemem Rozbickim, przygotowując się do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Aktor serialu "Powiedz TAK!" postarał się sprawić przyjemność tancerce i kupił jej bukiet pięknych tulipanów.

Agnieszka Kaczorowska dostała kwiaty na Dzień Kobiet od młodego aktora!

Agnieszka Kaczorowska jest fanką serialu "Powiedz TAK!", w którym gra Nikodem. Ogląda od początku nową produkcję Polsatu, skupia się jednak na treningach do show. Jak mówi:

Całymi dniami daję Nikodemowi wycisk na sali, a we wtorkowe wieczory oglądam jego wyczyny aktorskie w serialu Powiedz TAK!". Serial lekki, przyjemny, zabawny i wciągający. Czas do piątkowego występu leci zdecydowanie zbyt szybko, a do wtorkowego kolejnego odcinka zbyt wolno. Taki paradoks! Zapraszam do oglądania obu produkcji. Warto! - mówi tancerka.

Czego Agnieszka życzy wszystkim kobietom?

Wszystkiego najlepszego! Pamiętajcie, że każda z nas jest wyjątkowa i wspaniała! Przesyłam moc uśmiechu! - napisała Kaczorowska na Facebooku.

Zobacz także: Faworyzowana Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nie wypadli najlepiej w "Tańcu z Gwiazdami". Jak to komentują?

 

Agnieszka Kaczorowska dostała kwiaty od Nikodema Rozbickiego.

Kaczorowska z kwiatami od młodego aktora

Agnieszka i Nikodem są parą w Tańcu z Gwiazdami.

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News

Nikodem Rozbicki jest gwiazdą serialu Powiedz TAK!

Agnieszka Więdłocha w czarnym płaszczu