długie włosy

Długie włosy dają wiele możliwości tworzenia przeróżnych fryzur. Eleganckie upięcia lub luźno rozpuszczone kosmyki idealnie sprawdzają się zarówno na imprezy okolicznościowe, jak i na co dzień. Modne fryzury z długich włosów to np. mocne loki w stylu lat 80., niedbały kok na czubku głowy z poszarpaną grzywką czy fale w stylu wet look. Włosy do ramion można upinać w warkocze zaplatane od czubka głowy lub opadające luźno na ramiona, mocno spięte kucyki, damski irokez czy rozpuszczone pasma z grzywką na bok.  

Więcej

krótkie włosy

Uniwersalna damska fryzura z krótkich włosów to zaczesanie kosmyków lekko do tyłu. Włosy ułożone w lekki, naturalny nieład pasują zarówno do pracy, jak i na codzienne zakupy czy spotkanie ze znajomymi. Dłuższa grzywka zaczesana delikatnie do góry, przypominająca irokeza, i krótko ostrzyżone boki to fryzura dla pań, które nie mają czasu na długie układanie włosów przed lustrem.

Więcej

blond włosy

Włosy blond mają wiele odcieni. Mogą być ciepłe lub zimne, jasne bądź ciemne. Decydując się na koloryzację włosów na blond, najlepiej określić najpierw swój typ urody

Więcej