Wesele

Wesele jest wystawnym przyjęciem dla kilkudziesięciu lub kilkuset gości, organizowanym z okazji zawarcia związku małżeńskiego. Organizacja wesela to kosztowne przedsięwzięcie, które trzeba planować co najmniej na kilka miesięcy wcześniej. 

Więcej

Małżeństwo

Małżeństwo, według polskiego prawa, to związek pomiędzy kobietą a mężczyzną. W niektórych kulturach (np. zachodniej) małżeństwo poprzedzone jest zwykle zaręczynami, którym towarzyszy wręczenie pierścionka zaręczynowego. Przyjęcie pierścionka przez kobietę oznacza akceptację zaręczyn.  

Więcej

Suknie ślubne

Istnieje wiele fasonów sukien ślubnych. Najważniejsze jest, by była dopasowana do sylwetki, temperamentu i stylu panny młodej. Najpopularniejszy rodzaj sukni ślubnej, to model klasyczny – ma dopasowaną górę i rozkloszowany dół. 

Więcej

samochody

Samochody posiadają silnik spalinowy, dzięki któremu auto może się poruszać. Zazwyczaj źródłem energii silnika jest paliwo ciekłe, gazowe w stanie ciekłym lub gazowe sprężone.

Więcej

Miłość

Miłość to związany z podwyższonym poziomem fenyloetyloaminy i dopaminy stan zakochania. Fenyloetyloamina jest związkiem produkowanym w części mózgowia nazywanej hipotalamusem. Proces zakochania można opisać w trzech etapach.

Więcej