Remont

Remont polega na odtworzeniu stanu pierwotnego w istniejącym już obiekcie budowlanym. Dopuszcza się w nim wykorzystywanie innych wyrobów niż te, które użyto w stanie pierwotnym.

Więcej

Dekoracja wnętrz

Dekoracja wnętrz jest to sztuka kształtowania i upiększania wnętrz. Wybór odpowiednich dekoracji, które współgrają ze stylem aranżacji wnętrza nadaje charakter i wyrazistość pomieszczeniom. Wśród elementów dekoracyjnych można znaleźć produkty, które ozdobią i urozmaicą wygląd ścian, np. tapety, fototapety, grafiki, kolaże zdjęć. Dekoracje okien: tkaniny, rolety, żaluzje, zasłony, firany. Dekoracje podłóg – dywany, chodniczki i stołów – obrusy, serwetki, bieżniki, podkładki.

Więcej

sypialnia

W sypialni w małym mieszkaniu można postawić kanapę lub rozkładaną sofę. Na większej powierzchni idealnie sprawdzi się łóżko z materacem bądź przestronny narożnik. Do sypialni warto kupić też stolik, szafę, komodę oraz fotele bądź krzesła. 

Więcej

ściana

Ściany zewnętrzne i nośne stanowią podstawową konstrukcję domu. Ścianki działowe wyznaczają natomiast granice pomieszczeń lub mniejsze przegrody. Ściany zwykle wykańcza się tynkiem i maluje bądź tapetuje. Można też wykończyć je różnego rodzaju okładzinami.  

Więcej