Suknie ślubne

Istnieje wiele fasonów sukien ślubnych. Najważniejsze jest, by była dopasowana do sylwetki, temperamentu i stylu panny młodej. Najpopularniejszy rodzaj sukni ślubnej, to model klasyczny – ma dopasowaną górę i rozkloszowany dół. 

Więcej

Wesele

Wesele jest wystawnym przyjęciem dla kilkudziesięciu lub kilkuset gości, organizowanym z okazji zawarcia związku małżeńskiego. Organizacja wesela to kosztowne przedsięwzięcie, które trzeba planować co najmniej na kilka miesięcy wcześniej. 

Więcej

Stylizacje włosów

Stylizacje włosów to czynności i zabiegi fryzjerskie polegające na nadaniu włosom wyjątkowego wyglądu. Ważne, by fryzura komponowała się z pozostałymi elementami stylizacji takimi jak strój i makijaż. Najlepsze stylizacje krótkich włosów to proste, symetryczne cięcia. Zawsze modna klasyka sprawdzi się w każdych warunkach.

Więcej

Manicure

Manicure, zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk, obejmuje malowanie paznokci, usuwanie i wyrównywanie skórek, pielęgnowanie płytki paznokcia i piłowanie. Wśród typów manicure znajdują się – manicure hybrydowy, manicure biologiczny, tipsy akrylowe, tipsy żelowe, manicure japoński, manicure francuski, fiberglass. Manicure może nadawać paznokciom różne barwy i kształty (kwadrat, migdał, trójkąt). Technik jego wykonania jest wiele, od klasycznych naturalnych, jednolitych pastelowych odcieni po łączenie najbardziej kontrastowych kolorów – np. bieli z czernią, wtapianie ozdób 3D, przyklejanie grafik, mini zdjęć, koralików lub cyrkonii.

Więcej

Trendy w makijażu

Trendy w makijażu – tutaj otrzymasz zestaw porad profesjonalnych makijażystek, dzięki którym dowiesz się krok po kroku, jak wykonać make up, którym chcesz olśnić. Poznasz tricki, dzięki którym, gwiazdy zyskują fantastyczny, perfekcyjnie dopasowany do karnacji i osobowości wygląd.

Więcej

samochody

Samochody posiadają silnik spalinowy, dzięki któremu auto może się poruszać. Zazwyczaj źródłem energii silnika jest paliwo ciekłe, gazowe w stanie ciekłym lub gazowe sprężone.

Więcej