aranżacje ogrodu

Przy projektowaniu ogrodu warto wziąć pod uwagę otoczenie domu i jego wygląd. Można zdecydować się np. na ogród przydomowy w nowoczesnym stylu, który zawiera niewiele kolorów i rodzajów roślin. Jest harmonijny i prosty, podobnie jak ogród japoński. 

Więcej

sypialnia

W sypialni w małym mieszkaniu można postawić kanapę lub rozkładaną sofę. Na większej powierzchni idealnie sprawdzi się łóżko z materacem bądź przestronny narożnik. Do sypialni warto kupić też stolik, szafę, komodę oraz fotele bądź krzesła. 

Więcej

łazienki

Urządzanie łazienki to kwestia zakupu płytek, mebli łazienkowych, a także kabiny prysznicowej bądź wanny, umywalki oraz toalety. Aranżując pomieszczenie, należy zastanowić się, w jaki sposób ustawić sprzęty. Pomiędzy nimi powinny znajdować się wolne przestrzenie, które pozwolą na swobodne poruszanie się. 

Więcej

salon

Najlepiej urządzić salon tak, by służył wygodzie wszystkich domowników. Warto wybrać styl, który nada pomieszczeniu charakter. Dla wielbicieli minimalizmu idealny będzie skandynawski. Lubiący przytulne wnętrza mogą zdecydować się np. na salon z kominkiem.

Więcej