sportowe buty

Buty sportowe do podstawowy element odzieży niemal każdego sportowca. Ich głównym celem jest zapewnienie ochrony przed kontuzjami oraz zadbanie o wysoki komfort poruszania się.

Więcej

Gimnastyka zdrowotna

Gimnastyka zdrowotna polecana jest osobom z małą sprawnością fizyczną, z wadami postawy, po urazach i kontuzjach, osobom z chorobami cywilizacyjnymi i skrzywieniami kręgosłupa. Są to zestawy zajęć, które mają wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchowego.

Więcej

spalanie kalorii

Kaloria to jednostką energii. Terminu używa się w dietetyce do określenia wartości żywieniowej produktów. Spalanie kalorii zależy od płci, wagi, wieku oraz tempa wykonywania ćwiczenia.

Więcej

odżywki

Odżywki są uzupełnieniem diety dla kulturystów i osób pracujących nad swoją sylwetką. Podstawową zaletą suplementów jest zbilansowany skład i łatwość przygotowania. Są źródłem witamin, minerałów i substancji, które dają efekt odżywczy. Można je dostać w postaci drażetek, płynów, tabletek czy batonów. Wedle badań, około 22% osób w Polsce przyjmowało lub przyjmuje suplementy diety. Przepisy w Polsce uznają suplementy za żywność lub leki.

Więcej