• ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gwiazdy serialu Rodzinka.pl już szykują się do świąt. Jakie prezenty znajdą pod choinką bliscy Kożuchowskiej i Karolaka?

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Fot. Mat. prasowe

Przygotowania do świąt można uznać za rozpoczęte. Stacje radiowe zaczynają nieśmiało puszczać świąteczne hity, a sklepy wystawiają świąteczne wystawy. Przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczynają także gwiazdy serialu Rodzinka.pl

 

Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Mateusz Pawłowski – serialowi Natalia, Ludwik i Kacper Boscy – wystąpili w najnowszej kampanii świątecznej AVON.

 

Firma każdego roku z okazji świąt Bożego Narodzenia zaprasza do współpracy znaną rodzinę, która promuje świąteczną ofertę z katalogu marki. W tym roku AVON postawił na uwielbianą przez widzów Rodzinkę.pl ;).

 

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Fot. Mat. prasowe

Trójka aktorów wystąpiła w sesji zdjęciowej, która ukaże się w katalogu AVON 9 listopada 2017 r.

 

To jednak nie wszystko, Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak opowiedzieli nam o tym, jak wyglądają przygotowania do świąt w ich domach.

 

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Fot. Mat. prasowe

Jaki aspekt świąt jest najważniejszy dla Małgorzaty Kożuchowskiej i jakich prezentów mogą oczekiwać jej bliscy pod choinką?

Boże Narodzenie to dla mnie od zawsze cudowny, rodzinny czas. Uwielbiam rodzinną atmosferę, rozmowy przy choince, wspólne przygotowania, zabawy z dziećmi, wyglądanie z nimi pierwszej gwiazdki – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Gdy byłam dzieckiem, sama czekałam z niecierpliwością na św. Mikołaja, teraz ważniejszy jest czas z bliskimi i obdarowywanie ich tym, o czym marzą. Uwielbiamy wspólnie spędzane wieczory, więc na mojej liście są rodzinne gry planszowe, klocki i płyty. Wśród tych bardziej osobistych, prym wiodą kosmetyki. Mocno pomaga mi w tym AVON, bo w katalogu każdy znajdzie coś dla siebie. Ja, po raz pierwszy w życiu, mam „swój własny zapach” Viva La Vita. Prezent od razu jest bardziej osobisty :)

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Fot. Mat. prasowe

Okazuje się, że Tomasz Karolak jest mistrzem kupowania prezentów świątecznych, ale ma jeden mały problem...

Nie raz grałem św. Mikołaja, więc w tej roli jestem całkiem niezły ;). Choć czasem zdarza mi się zostawić kupowanie prezentów na ostatnią chwilę, to zawsze trafiam w gust osoby obdarowanej – mówi.

Gorzej z zapakowaniem upominków. Kolorowe torebki, papiery, wstążki, kokardki to zdecydowanie nie jest moja mocna strona, więc najczęściej wybieram prezenty z opcją pakowania w sklepie. Na szczęście kosmetyki zamówione w AVON otrzymam pięknie zapakowane, więc i w tym roku nie będę musiał popisywać się moją kreatywnością – śmieje się aktor.

A Wy macie już pomysł na świąteczne podarunki dla bliskich? Nie? Zajrzyjcie do nowego, świątecznego katalogu AVON - to prawdziwy worek św. Mikołaja, w którym znajdziecie idealny prezent dla każdego członka rodziny!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Macie już pomysł na świąteczne prezenty?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady