Pomysł na prezent mikołajkowy dla miłośnika muzyki

słuchawki nauszne na stojaku
Fot. © Tomasz Zajda/Fotolia.com

Prezent mikołajkowy dla fana muzyki powinien być związany z jego zainteresowaniami i tym, czego aktualnie potrzebuje. Nie ma sensu kupować mu płyty ulubionego zespołu, bo z pewnością jako wielki fan od dawna ją ma. Lepiej kupić mu ciekawy gadżet w postaci np. czapki ze słuchawkowymi nausznikami czy zegar z płyty winylowej.

 

Miłośnik muzyki spędza każdą wolną chwilę, słuchając płyt swoich ulubionych zespołów i chadzając na koncerty, dlatego prezent mikołajkowy również powinien być związany z jego hobby. Prócz klasycznych biletów na koncert, płyt czy koszulek warto podarować mu jakiś ciekawy gadżet, którego będzie używać na co dzień.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Szukasz pomysłu na prezent świąteczny? Zobacz co oferują polskie gwiazdy!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Czapka ze słuchawkowymi nausznikami

Mikołajki przypadają w okresie zimowym, dlatego fanowi muzyki z pewnością przyda się ciepła czapka. Najlepiej, by wyrażała jego pasję i zamiłowanie do słuchania piosenek ulubionych wykonawców. Na rynku dostępne są specjalne czapki, na które naszyte są nauszniki w kształcie muzycznych słuchawek. Nie dość, że wyglądają one bardzo dobrze, to również chronią zarówno głowę, jak i uszy przed zimnem. Koszt „słuchawkowej czapki” to około 20 zł.

Zegar z płyty winylowej

Zegar wykonany ze starej płyty winylowej z namalowaną podobizną ulubionego muzyka to coś, co każdy fan muzyki pragnie zawiesić na swojej ścianie. W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów tego typu urządzeń, za około 50 zł. Na niektórych stronach internetowych można jednak znaleźć ręcznie malowane zegary, z wybranym przez nas obrazkiem za 100-200 zł. Do każdego trzeba dokupić baterie.

Spinki do mankietów lub kolczyki w kształcie kasety magnetofonowej

W zależności od płci obdarowywanej osoby, możemy kupić jej spinki do mankietów lub kolczyki w kształcie kaset magnetofonowych w stylu retro. Wyglądają one świetnie i pozwalają zaakcentować, nawet w oficjalnym ubiorze, zamiłowanie do muzyki. Dodatkowo jest to prezent niezbyt drogi, bo ceny kolczyków jak i spinek oscylują w granicach około 30-60 zł.

Stojak na słuchawki

Stojak na słuchawki to użyteczny i efektowny przedmiot, który na pewno przyda się każdemu fanowi muzyki. Wykonany z drewna, z podkładkami antypoślizgowymi jest bardzo stabilny, dlatego bezpiecznie na nim można powiesić nawet bardzo drogie słuchawki. Cena takiego stojaka to, w zależności od wielkości i typu drewna, z jakiego został wykonany, około 100-150 zł.

Klasyczny zegarek z motywem muzycznym

Na rynku ostatnio pojawiły się bardzo ciekawe zegarki – bransoletki składające się z zegarka, skórzanego paska i kaboszonu z grafiką np. fortepianu czy gitary. Co ciekawe zawieszka jest elementem odczepianym, więc nie musi być na stałe przytwierdzona do bransolety. W zależności od zastosowanego mechanizmu, jakości skóry paska (może być prawdziwa lub sztuczna) koszt zegarka to od 80 do nawet 200 złotych.


Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje