• BoyToy

Czułości Górala i Kaczyńskiej przed naszą kamerą. Mateusz złożył poważną deklarację

Kilka tygodni temu fanki popularnego Górala z Top Model miały powód do smutku - przystojniak związał się bowiem ze śliczną dziewczyną i to z nie byle kim, bo zwyciężczynią drugiej edycji show, Olgą Kaczyńską. Para szybko zamieszkała razem i udowodniła, że myśli o swojej relacji bardzo poważnie. Przypomnijmy: Kaczyńska przedstawiła Górala rodzicom. Pokazała ich wspólne zdjęcie

Mateusz pojawił się w poniedziałek w wielkim finale programu, gdzie wraz z innymi uczestnikami wziął udział w trzech pokazach mody. Kibicowała mu oczywiście ukochana, a nam udało się porozmawiać z zakochanymi. Olga wyznała w rozmowie z AfterParty.pl, że jest dumna ze swojego chłopaka i oboje myślą o wspólnym wyjeździe, podczas którego mogliby pracować w modelingu. Góral zadeklarował nawet, że jeśli to nie wypali, jest w stanie zrezygnować ze swojej pracy, aby być razem z Kaczyńską.


Kaczyńska: Nie wiem, czy potrafię być obiektywna, bo jak się jest zakochanym to chyba o to trudno, ale bardzo mu kibicowałam i jestem w stu procentach dumna. Mam nadzieję, że teraz uda nam się razem gdzieś wyjeżdżać, bo jesteśmy na jednym poziomie. Do stycznia jesteśmy na wstrzymaniu i pracujemy nad ciałami, nad tym, żeby wymyślić jakiś porządny wyjazd i fajnie by było, gdyby udało się razem, bo na razie nie wyobrażamy sobie, aby działać osobno.


Góral: Ja bym nie wytrzymał. I albo ja bym rzucił swoją pracę albo... miałem powiedzieć, że ty swoją, ale już wiem jak to wygląda - jednostronne posiedzenie.


Para planuje też wspólny sylwester, a jeśli chodzi o Boże Narodzenie to jest jeszcze kilka znaków zapytania.


Jeszcze nie wiemy co ze świętami, bo tak wszystko szybko się dzieje, więc trudno cokolwiek planować. Zobaczymy - sylwester na pewno w górach - zdradza Olga, choć po tym, jak do rozmowy włączył się jej ukochany ustalili szybko, że święta spędzą we Wrocławiu.


Zapytaliśmy też o małą aferę z Mateuszem Magą, który poskarżył się w jednym z wywiadów, że miał mieszkać razem z Jarzębiakiem, ale ostatecznie się na nim zawiódł. Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy


Nie mogliśmy się dogadać, cały czas jakieś inne, lepsze opcje mieszkania się znajdowały i w końcu było tak, że mój przyjazd do Warszawy już przeciągał się dwa tygodnie, chcieliśmy się już zobaczyć z Olgą i... tak wyszło, że zamieszkaliśmy razem - tłumaczy Góral.


Kibicujecie im? Nie da się ukryć, że razem prezentują się niezwykle uroczo.

Zobacz: Pierwszy trudny wybór przed Góralem i Kaczyńską: "Nie będzie łatwo, ale..."

 

Pierwsza sesja zdjęciowa Olgi i Górala:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady