Top modelka Zuzanna Bijoch wydaje książkę! Ujawni prawdę o świecie wielkiej mody?

Zuzanna Bijoch z siostrą na konferencji Azja Express
Fot. ONS.pl

Zuzanna Bijoch wydaje książkę! Jak donosi "Flesz" jesienią będzie głośno o modelce nie tylko za sprawą programu "Azja Express 2", w którym modelka wystąpi ze swoją siostrą Julią.

Już 25 października na rynku ukaże się książka Bijoch zatytułowana "Modelka" inspirowana jej doświadczeniami. Czy na jej łamach Zuzanna odsłoni kulisy świata mody?


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Julia Bijoch płacze w zwiastunie "Azja Express"! Czy było niebezpiecznie? Czego się bała?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

O czym będzie książka Zuzanny Bijoch?

– Napisałam ją sama. To historia młodej dziewczyny wkraczającej w świat high fashion. Jej pierwsze pokazy i kampanie, triumfy i rozczarowania. Kolorowy świat mody od kuchni, ale też trudna lekcja dorastania w tym biznesie – zdradziła "Fleszowi" modelka.

Na premierze, Zuzannie Bijoch będzie towarzyszyć jej siostra Julia, która też jest modelką i... świeżo upieczoną panią stomatolog. Niewykluczone, że w tym samym czasie do Polski przyjedzie chłopak gwiazdy "Azja Express 2", Greg, który pracuje na ostrym dyżurze w szpitalu w Nowym Jorku.

Kim jest chłopak Zuzanny Bijoch?

Ze swoim narzeczonym Gregiem, Zuzanna jest związana od trzech lat. Para poznała się na kolacji u wspólnych znajomych. Od tamtej pory są nierozłączni.

Ujęło mnie jego rewelacyjne poczucie humoru i opiekuńczość. Greg jest niezwykle inteligentnym, a przy tym ciepłym mężczyzną, który w dodatku zawsze potrafi zachować zimną krew. Kiedy się mieszka w Nowym Jorku, łatwo oderwać się od rzeczywistości. On jest osobą, która pomaga mi zachować zdrowy rozsądek – zdradza Zuzanna.

Zobacz także: Zuzanna Bijoch o bolesnej współpracy z Markiem Jacobsem.

Co Zuzanna Bijoch mówi o swojej przygodzie w "Azja Express 2"? Jak rozłąka wpłynęła na jej związek i dalsze plany zawodowe? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

Zuzanna Bijoch i jej siostra Julia będą gwiazdami drugiego sezonu "Azja Express".

Zuzanna Bijoch, Julia Bijoch
Fot. ONS.pl

Zuzanna Bijoch napisała książkę o dorastaniu w świecie mody.

Zuza Bijoch

Będziesz kibicować Zuzannie Bijoch i jej siostrze Julii w "Azja Express 2"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady