• puchacho

Ślotała krytykuje Farnę i wychwala Sokołowską

Zofia Ślotała ocenia stylizacje Ewy Farnej i Katarzyny Sokołowskiej
Fot. AKPA

W poprzednim numerze magazynu „Flesz” Zofia Ślotała zadebiutowała jako modowa ekspertka. Stylistka, idąc śladami Horodyńksiej i Fijał, dostała swoją rubrykę „Świat Zofii”, na łamach której w formie felietonów dokonuje oceny aktualnych trendów mody na przykładzie gwiazd. Jej pierwsze oceny nie były zbyt surowe, chociaż nie obeszło się bez słów krytyki, które padły pod adresem Honoraty Skarbek. Przypomnijmy: Ślotała zachwycona Dodą, a zniesmaczona Honey

W najnowszym wydaniu „Flesza” Ślotała skomentowała stylizacje Katarzyny Sokołowskiej oraz Ewy Farnej. Obie panie odważyły się na paski biało-czarne, które są hitem tego sezonu. Jednak tylko jedna z nich zasłużyła na uznanie, druga, nie popisała się połączeniem kombinacji pasków:

- Nie ma gorętszego miksu: biało-czarne paski to hit tej wiosny. Najlepiej wygląda połączenie pasków różnej grubości w jednej stylizacji (jak u Michaela Korsa). Brawa dla Katarzyny Sokołowskiej za paskową odwagę!


Gorzkie słowa Ślotały powędrowały w kierunku Ewy Farnej:

- Połączenie pionowych pasów ze skośnymi okazało się modowym strzałem w dziesiątkę! Gorzej poszło Ewie Farnej, która co prawda dobrze wybrała trend, ale zupełnie źle resztę stroju. Wyszło karykaturalnie, a szkoda, bo spodnie świetnie leżą na sylwetce.


Zgadzacie się z jej opinią? Wybierzcie, która gwiazda lepiej wyglądała w pasach:

Może Cię również zainteresować:

Zosia Ślotała często zostaje w domu sama z dziećmi! Co w tym czasie robi jej partner?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady