Żona Pawła z "Rolnik szuka żony" opowiedziała, w jakich warunkach urodziła. Zatrważające!

Rolnik szuka żony - zaskakujący wpis Martyny Szakiewicz

 

Paweł i Martyna Szakiewiczowie z 1. edycji programu "Rolnik szuka żony" niedawno doczekali się potomka! Jakiś czas temu na Facebooku programu pojawiła się piękna fotka rolnika z maleństwem. Para na razie nie chce zdradzać ani płci, ani imienia. Z kolei niedawno żona Pawła, Martyna, zamieściła w sieci zabawny, choć lekko zatrważający wpis o warunkach ze szpitala! Zobaczcie.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ale emocje! Wszystko co musisz wiedzieć o zaskakujących zwrotach akcji w finale 5. sezonu "Rolnik szuka żony"!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Martyna Szakiewicz, żona Pawła, o warunkach w szpitalu!

Chyba nie ma nic gorszego dla pacjenta, niż... remont w szpitalu. Doskonale wie o tym Martyna Szakiewicz oraz inne świeżo upieczone mamy ze szpitala, w którym urodziła żona uczestnika show TVP 1. Jest hałaśliwie nie tylko ze względu na noworodki, ale również ekipę remontową, która... nie przebiera w słowach. Choć wydaje się to nieprzyzwoite i męczące, to Martyna Szakiewicz podchodzi do wszystkiego z dystansem i humorem  - i to chyba słuszna postawa :)

Leżymy w szpitalu, co jakiś czas pojawia się na świecie nowy człowiek i głośno krzyczy, mamy płaczą, ojcowie się wzruszają - jest pięknie ALE w szpitalu trwa remont, a ze wykonują go sami fachowcy to wiadomo bez porządnej „ku**y” się nie obejdzie! I tak od rana jesteśmy razem: szczęśliwi rodzice, dzieci i latające w powietrzu „ku**y” Panów majstrów 🙂 i jest pięknie !;) - napisała na Facebooku.

Zdarzyła Wam się kiedyś podobna sytuacja w szpitalu? 

 

Zobacz także: Koniec przyjaźni Kasi i Emilki z „Rolnik szuka żony”?! Kasia ostro o koleżance: „Emilia za dużo kłamie i oszukuje. Wystawiła mnie!”

 

Martyna i Paweł doczekali się pierwszego wspólnego potomka, bowiem para wspólnie wychowuje synka Jasia z poprzedniego związku Martyny. 

Martyna Szakiewicz ostro o porodzie

Paweł Szakiewicz został ojcem, zdjęcie dziecka
Fot. Facebook

Paweł Szakiewicz został ojcem, zdjęcie dziecka
Fot. Facebook

Czy ekipa remontowa powinna uważać na takie słowa?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje