Marianna Durczok ostro o Annie Dereszowskiej

Żona Kamila Durczoka, Marianna Durczok, ostro krytykuje Annę Dereszowską! A to wszystko za sprawą wciąż powracających plotek o rzekomym romansie dziennikarza z aktorką oraz słynnego już roastu Kuby Wojewódzkiego, w którym żartowano z gwiazdy i jej relacji z Durczokiem. Nie zabrakło ostrych słów!

Żona Kamila Durczoka ostro o Annie Dereszowskiej

Plotki o romansie Kamila Durczoka i Anny Dereszowskiej pojawiły się w 2012 roku, kiedy to aktorka przechodziła poważny kryzys w związku z Piotrem Grabowskim. W prasie pojawiały się zdjęcia smutnej gwiazdy, którą miał pocieszać właśnie Durczok. Oliwy do ognia dodał ich wspólny występ w programie Szymona Majewskiego w TVN. Choć po jakimś czasie wszystko ucichło, niektórzy wciąż wracają do ich "romansu". W roaście Kuby Wojewódzkiego niektórzy komicy ostro żartowali z niej i dziennikarza:

Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent.

Sam dziennikarz był oburzony poziomem żartów w show Kuby Wojewódzkiego:

Tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gówna - skwitował krótko.

Żona Kamila Durczoka krytykuje Dereszowską za udział w roast Kuby Wojewódzkiego

Dobrego zdania na temat roastu i Anny Dereszowskiej nie ma również żona Kamila Durczoka, Marianna Durczok, która w rozmowie z "Na żywo" podważa jej umiejętności aktorskie i krytykuje za to, że zgodziła się na emisję roastu:

Panią Dereszowską widziałam raz w życiu. Dla mnie to nie jest aktorka, chyba że serialowa i mówię to jako filmoznawca. Jeśli Pani Dereszowska swoja osobą autoryzuje udział w takim programie, to świadczy to tylko o niej. Przecież można poprosić o wycięcie pewnych scen, jeśli program nie jest emitowany na żywo. Co mogę powiedzieć, wtedy nie byłam z moim mężem i nie wnikałam, z kim się spotyka. To był taki etap w naszym życiu. - mówi Marianna Durczok.

Czy aktorka odniesie się do jej słów?

 

Zobacz także: Anna Dereszowska w końcu skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Jest jej przykro?

 

Anna Dereszowska została skrytykowana przez żonę Kamila Durczoka.

Anna Dereszowska na TeleKamerach 2016

Marianna Durczok nie ma dobrego zdania na temat Anny Dereszowskiej.

Kamil Durczok
ONS

Kamil Durczok był zażenowany roastem.

Kamil Durczok
ONS

 

Więcej na temat Anna Dereszowska Kamil Durczok