Maciej Stuhr
Screen TVP1

Występ Macieja Stuhra z rozdania Orłów 2016 został skomentowany w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1. Żartobliwa zapowiedź aktora stała się prawdziwym hitem internetu. Stuhr, wręczając nagrodę za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą, w swoją wypowiedź wplótł kilka dowcipów politycznych. Odniósł się m.in. do wypadku prezydenckiej limuzyny, sprawy teczek SB na Lecha Wałęsy oraz katastrofy smoleńskiej. W materiale "Wiadomości" jego występ został jednak stanowczo skrytykowany.

Widać, że największe emocje, przynajmniej w internecie, wzbudziło ogłoszenie przez Macieja Stuhra laureatów za role drugoplanowe. Ale nie o nagrodzonych tu chodzi, raczej o to, co na scenie powiedział aktor. Publiczność na miejscu się śmiała, ale nie wszystkim przypadło to do gustu, bo te słowa przywołały bolesne wspomnienia i kojarzące się z nimi obrazy - zapowiedział materiał prowadzący serwis informacyjny Krzysztof Ziemiec.

Występ Macieja Stuhra skrytykowany w "Wiadomościach"

"Kwestia smaku", bo tak zatytułowano materiał o Macieju Stuhrze, zawierał cały występ aktora, który został przeplatany obrazkami, odnośnie każdego z jego żartów. I tak przy dowcipie o wypadku Andrzeja Dudy, pokazano zniszczoną oponę, a przy słowach "Państwo macie tu polew" - na ekranie pojawił się rozbity pod Smoleńskiem samolot TU-154. Materiał został skomentowany przez Kornela Morawieckiego.

Jest tuż po nieszczęśliwym wypadku i nie można żartować z czegoś, co mogło być tragedią. Tego absolutnie nie wolno robić. Ja bym chciał prosić o opamiętanie, żeby takich słów, takich wpisów nie było, bo to nas poniża, to nas degraduje - powiedział poseł Kukiz'15.

Podczas kiedy filmik z występem Macieja Stuhra z Orłów 2016 nadal robi furorę w internecie. Pojawiają się również głosy krytyki. Wczoraj na swoim profilu na Facebooku posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz, zamieściła ostry komentarz na temat żartów Stuhra.

 

A wy co o tym sądzicie? Aktor faktycznie przesadził? A może bawi was jego dystans?

 

Zobacz też: Maciej Stuhr na prezydenta? W sieci krąży zabawny mem, a pod nim... lawina podpisów!

 

Maciej Stuhr w czasie Orłów 2016 zażartował z polityki.

Maciej Stuhr
East News

Występ aktora został skrytykowany w "Wiadomościach".

Maciej Stuhr w czarnej marynarce

Więcej na temat Maciej Stuhr