TYLKO U NAS! Wiemy, czego tak naprawdę zażądała Beyonce w Warszawie! To polska specjalność

Beyonce w Polsce - zdjęcia
Fot. Raven Varona/Facebook Beyonce

 

Nie takie zachcianki straszne, jak je malują! Tuż przed koncertem Beyonce w Polsce, który odbył się w sobotę, 30 czerwca w Warszawie, w mediach pojawił się tzw. "rider" gwiazdy, czyli lista żądań i zachcianek. Dotarł do niej magazyn "Daily Star", który poinformował, że Beyonce życzy sobie m.in. czerwonego papieru toaletowego oraz tytanowych słomek do napojów o wartości 3 tys. złotych każda. Czy rzeczywiście tak jest?

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Te gwiazdy mają najdroższe pierścionki zaręczynowe. Ich ceny zwalają z nóg!

Źródło: EastNews, ONS, Instagram

Zachcianki Beyonce w Polsce!

O tym wiedzą tylko organizatorzy i najbliżsi współpracownicy wielkiej gwiazdy. Nam udało się jednak dowiedzieć, że żądania gwiazdy nie były aż tak wygórowane, jak wszyscy pisali. Co najciekawsze, i w sumie najmilsze, Queen Bey poprosiła organizatorów o... truskawki z Polski! Diwa w trakcie i po koncercie zajadała się więc owocami z naszych pól! :) 

 

Zobacz: Beyonce w Polsce ma nietypowe zachcianki? To zobaczcie czego wymagają inne gwiazdy! Podświetlany sedes, masażystka do biustu...

 

Koncert Beyonce i Jaya-Z odbył się w Polsce w ramach ich wielkiej trasy koncertowej "On the run II", promującej album "Everything is Love", wydany niespodziewanie 16 czerwca. Ich show trwało ponad 2,5 godziny, a publiczność usłyszała około 40 utworów, w tym m.in. "Crazy In Love", "Drunk In Love", "Mi Gente", "Run the World", "I Care", "Flawless", "Niggas in Paris" czy "03 Bonnie & Clyde". Pod koniec ich występu na Narodowym doszło do małej wpadki - ruchoma platforma, na której stali, utknęła w miejscu. Para musiała zejść ze sceny po drabinie. Najpopularniejszy duet na świecie będzie w trasie do września. Szacuje się, że państwo Carterowie zarobią na niej nawet i 200 milionów dolarów. 

 

Zobacz także: Na koncert Beyonce przyszły prawdziwe tłumy gwiazd! Zobaczcie ich ZDJĘCIA z imprezy!

 

 

Stylizacje Beyonce z koncertu w Cardiff
Fot. East News

Stylizacje Beyonce z koncertu w Cardiff
Fot. East News

Czy byłaś na koncercie Beyonce w Polsce?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje