PILNE! Zapadł wyrok w sprawie napadu na Polaków w Rimini! Jaką karę otrzymał sprawca - dowódca gangu?

napad w Rimini - wyrok

Pilne! Zapadł wyrok w sprawie napadu na Polaków w Rimini! Sąd wymierzył karę 16 lat więzienia Kongijczykowi Guerlinowi Butungu! Pozostali trzej  sprawcy byli sądzeni osobno, ze względu na wiek - sa nieletni. 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Nie będzie filmu o Beacie Kozidrak! Dlaczego? Zdradza sama wokalistka!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Wyrok za napaść w Rimini! 

Przypomnijmy - w sierpniu tego roku dwoje Polaków, przebywających na wakacjach we Włoszech, zostało brutalnie napadniętych na plaży w Rimini. Zostali zaatakowani przez czterech napastników, którzy pobili do nieprzytomności mężczyznę, a kobietę wielokrotnie zgwałcili. O tej sprawie mówił cały świat.

Zobacz: NOWE FAKTY w sprawie napadu na Polaków w Rimini: Są nagrania z monitoringu na plaży. Kim są sprawcy?

Sprawcami napadu na Polaków byli czterej nielegalni imigranci. Dowódcą gangu był jedyny pełnoletni -Guerlin Butungu, który został skazany również za inne rozboje i napady dokonane w mieście.

Zobacz: Dane przywódcy gangu z Rimini ujawnione! Takiego hejtu Polaków na profilu gwałciciela nie spodziewał się nikt...

Pozostali to synowie imigrantów z Maroka i Nigerii w wieku od 15 do 17 lat. Będą sądzeni najprawdopodobniej w Bolonii na przełomie roku przed trybunałem do spraw nieletnich. Dwóch z nich przyznało się do winy. 

Polaków reprezentował pełnomocnik Maurizio Ghinelli, który zawnioskował również o odszkodowanie w wysokości 500 tys. euro dla zgwałconej kobiety oraz 200 tys. dla jej partnera. Wyjaśnił jednak, że to żądanie ma wartość symboliczną, ponieważ sprawca napadu nie posiada takiej sumy. Jak podaje polsatnews.pl podczas rozprawy, która odbyła się w trybie uproszczonym, odczytano oświadczenia dwójki poszkodowanych, którzy opisali, w jakim są obecnie stanie. Wszelkie zeznania zostały jednak utajnione.

Napad naprawdę był wyjątkowo brutalny - miał powiedzieć sąd (za Polsat News)  

Zobacz: Wyciekły zeznania Polki zgwałconej w Rimini! Opis zawiera drastyczne szczegóły!

Wyrok w sprawie napadu w Rimini

Wyrok w sprawie napadu w Rimini

Czy śledziłeś jej sprawę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady