• Hades

Oświadczenie Weekendu w sprawie tragicznego wypadku

8
Reakcji
Lider Weekendu spowodował tragiczny wypadek
Fot. ONS

Wczoraj na światło dzienne z tygodniowym opóźnieniem wyszła informacja, że lider grupy Weekend Radek Liszewski potrącił człowieka na torze wyścigowym. Mężczyzna z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Zobacz: Lider Weekendu spowodował TRAGICZNY wypadek. Co się stało?

Dziś menadżer zespołu postanowił wydać w tej sprawie specjalne oświadczenie. Okazuje się, że Weekend na terenie prywatnego toru w Motoparku Ułęż kręcił nowy teledysk.

- Podczas kręcenia materiału filmowego samochód KTM prowadzony przez Radka pod nadzorem licencjonowanego instruktora wypadł z toru i potrącił rejestrującego przejazd operatora kamery, któremu natychmiast udzielono pomocy medycznej. Przyczyny tego nieszczęśliwego zdarzenia bada obecnie policja... Pragnę tu dodać, że Radek nawiązał kontakt z rodziną poszkodowanego i na bieżąco informowany jest o stanie zdrowia i potrzebach Pawła. Wczorajsze publikacje opisujące sprawę pomijały dość istotny fakt dla oceny sytuacji, że Radek nie był na torze prywatnie, a niektóre z nich przedstawiały nieprawdziwy obraz sytuacji - czytamy w oświadczeniu.


Jak informuje "Fakt" 33-letni operator, który ulęgł potrąceniu w poważnym stanie został przewieziony do szpitala w Lublinie. Mężczyzna ma pogruchotane nogi i obrażenia wewnętrzne. Jego znajomi apelują o zbiórkę krwi.

Wszystkie okoliczności wypadku nie są jeszcze znane. Myślicie, że to zdarzenie zaważy na popularności grupy Weekend?

8
Reakcji

Komentarze (8)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Z tego co widzę to zazdrość niektórych ludzi nie zna granic...Żenujące doprawdy...
Oceniono 0 razy
KU+AS
"Wszystkie okoliczności wypadku nie są jeszcze znane..." - jak te cwele z ryk przejmą sprawe to chyba nigdy nie będą znane....
Oceniono 0 razy
Gość
o matko z dopłatą bym go nie chciała... paskudny zarośnięty oblech:D
Oceniono 0 razy
Gość
Radek Liszewski ma na swoim koncie jeszcze jeden skandal...lubi młodych chłopców,zdjęcia można znaleźć bez problemu u jego fanów na faceboku
Oceniono 0 razy
Gość
on tego nie zrobil specjalnie!!!! badzcie ludzmi
Oceniono 0 razy
Gość
Wysłać osła do biura to wypije atrament wieśniak pieroński..!!
Oceniono 0 razy
Gość
Przecież jeździł PO TORZE, a nie po ulicy!!!! Skąd na torze ludzie? Widzieliście na torze F1 biegających ziomali?
Oceniono 0 razy
Gość
Gwiazda od siedmiu boleści, głos ma jakby jajka w imadle mu scisnęli.
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady