• km

Poważny wypadek na koncercie Dody! To cud, że nie zginęła! WIDEO

Fot. ONS

Niedzielny wieczór nie należał do najspokojniejszych. Przez Polskę przetoczyły się burze i nawałnice, które przyniosły wiele strat. Ucierpieli również fani Dody, którzy bawili się  na jej koncercie w Polichnie w ramach "Riotka Tour". Gwiazda wróciła już z wakacji, na których miała ponoć poślubić Emila Haidara. Ślub okazał się żartem gwiazdy, a ona po przylocie do Polski zajęła się koncertami.  Zobacz też: Doda wydała oświadczenie w sprawie ślubu z Emilem!

Niestety, gwałtowna burza przerwała występ Dody! Okazuje się, że decyzję o przerwaniu koncertu podjęto w odpowiednim momencie. Było o krok od tragedii! Zawaliła się scena, na której występowała Doda. Na swoim profilu na Facebooku artystka zamieściła następujący wpis:

Wczorajszy koncert przerwała burza jakiej w życiu nie widzieliśmy. Meneger w ostatniej chwili przed zawaleniem sceny ściągnął mnie z niej... koncert przerwany:/ dobrze ze wszyscy żyją! dziękuję fanom za wsparcie do samego końca! Szacun

Doda zamieściła na swoim profilu również zdjęcie sprzed burzy i filmik, gdy burza już trwała. Wyglądało to naprawdę strasznie!

Zobacz na Polki.pl: Doda rozpoczęła trasę koncertową w Krakowie. Pochwaliła się szalenie zgrabną pupą

 

 

 

😱

Film zamieszczony przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen)

 

 

 

 
 

Przed najwieksza burzą w naszym życiu ....;/

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen)

 

 

 

321 na scenę ;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen)

 

Może Cię również zainteresować:

Kaczorowska, Gwit a może Nosowska? Który ślub w 2018 roku zaskoczył cię najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady