Sukces czy klapa? Są wyniki oglądalności "The Voice Kids"!

Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski
Fot. Materiały prasowe

Podano wyniki oglądalności programu "The Voice Kids". Nowy muzyczny show z udziałem dzieci wystartował na antenie TVP w Nowy Rok. 1 stycznia stacja pokazała dwa pierwsze odcinki. Kolejne można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:05 i 21:15. Jak do tej pory Telewizja Polska wyemitowała łącznie sześć odcinków. Przyszła pora na pierwsze podsumowania. Czy "The Voice Kids" to wielki sukces Telewizji Polskiej? 

 

Zobacz też: Dawid Kwiatkowski wyznaje miłość na planie "The Voice Kids"! Komu? Sprawdź!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Córka Basi Kurdej-Szatan wystąpi w "The Voice Kids"? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

 

Jaka jest oglądalność "The Voice Kids"?

Okazuje się, że tak! Średnia widownia pierwszych odcinków "The Voice Kids" wyniosła 2,09 mln widzów - podał portal Wirtualmedia.pl. Przełożyło się na 12,13% udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,58% w grupie komercyjnej 16-49 oraz 11,81% w grupie 16-59 (za portalem Wirtualnamedia.pl). To świetny wynik! W zestawieniu z pierwszymi odcinkami ósmej edycji "The Voice of Poland", można ogłosić spory sukces. "The Voice Kids" zgromadził o 360 tys. widzów więcej niż początek siostrzanego show dla dorosłych. Co więcej, w czasie emisji "The Voice Kids" TVP2 jest wiceliderem rynku telewizyjnego, przegrywając jedynie z Polsatem, który w tym czasie pokazuje głównie filmy fabularne. Raz w tym samym czasie prowadzona była również transmisja z Gali Mistrzów Sportu. Zatem wszystko wskazuje na to, że "The Voice Kids" będzie jednym z największych hitów wśród programów rozrywkowych w tym roku!

 

Polecamy: The Voice Kids: Relacja z 1. odcinka! Jurorzy wzruszeni występem 14-letniej Zuzy. Dziewczynka wyznała, że zmaga się z chorobą!

 

"The Voice Kids" okazał się wielkim hitem Telewizji Polskiej!

Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja

 

Wcale się nie dziwimy, też lubimy ten program!

The Voice Kids - Edyta Górniak, Baron i Tomson, Dawid Kwiatkowski na planie show
Fot. Instagram

Oglądasz program "The Voice Kids"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje