• KK

Wybieramy najważniejsze WYDARZENIE ROKU! Weźcie udział w wielkim PLEBISCYCIE Party.pl!

Już wkrótce będziemy świętować pierwsze urodziny Party.pl! Przez ten rok razem z Wami śledziliśmy poczynania największych gwiazd show-biznesu, sportu i polityki.  Relacjonowaliśmy największe wydarzenia, które przyniosły również i nam ogromne emocje. Śluby Mariny i Wojtka Szczęsnego, Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Stara czy udział Polaków na Mistrzostwach EURO to tylko niektóre wydarzenia, które budziły wśród naszych czytelników dużo emocji i cieszyły się na serwisie największą popularnością. 

 

Z okazji naszych urodzin postanowiliśmy przygotować dla Was wielki plebiscyt z najważniejszymi wydarzeniami. Zdecydujcie, które z nich Waszym zdaniem zasługuje na miano WYDARZENIA ROKU Party.pl!

 

(Głosowanie potrwa do 3. października - wyniki ogłosimy na początku naszego urodzinowego tygodnia, czyli już 4. października. Żeby zobaczyć wszystkie nominowane - kliknij POKAŻ WIĘCEJ).

 

Mamy jeszcze dwa plebiscyty. W nich też weź udział!

 

Wybierz z nami gwiazdę roku! Doda, Lewandowska, Sykut? Kto prowadzi?

 

Wielki PLEBISCYT Party.pl! Wybierz z nami GWIAZDORA ROKU. Zobacz, kto prowadzi!​

Oto 9 nominacji w kategorii "Wydarzenie roku Party.pl"!

 

Michał Szpak na Eurowizji

Pamiętacie ogromne emocje, kiedy Michał Szpak doszedł aż do finału konkursu Eurowizji? Nasz reprezentant zaśpiewał piosenkę "Color Of Your Life" i zachwycił publiczność. Michał ostatecznie zajął 8. miejsce, jednak jak się później okazało Polska znalazła się w trójce najwyżej ocenianych występów w głosowaniu widzów z całej Europy.


Ślub Mariny i Wojtka Szczęsnego

Tuż przed Mistrzostwami EURO 2016 Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Ślub pary odbył się w wielkiej tajemnicy i został zorganizowany w Grecji. Na uroczystości pojawiła się najbliższa rodzina oraz przyjaciele Mariny i Wojtka, a wśród nich m.in. Anna Lewandowska.

 

Polacy na Mistrzostwach EURO 2016

To dopiero były emocje! Reprezentacja Polski na Mistrzostwach EURO zachwyciła swoją grą nie tylko zagorzałych fanów piłki nożnej. Pokochaliśmy wtedy Michała Pazdana i płakaliśmy razem z Kubą Błaszczykowskim, który podczas meczu z Portugalią nie strzelił rzutu karnego. I chociaż Polska odpadła z turnieju w ćwierćfinale to dla nas byli największymi bohaterami EURO!

 

Ślub Ani i Grześka z Rolnik szuka żony

Grześka i Anię pokochały miliony widzów programu "Rolnik szuka żony". To z pewnością była jedna z najsympatyczniejszych par, które połączyła prawdziwa miłość w telewizyjnym show. Para powiedziała sobie sakramentalne TAK, a kilka miesięcy później okazało się, że Ania i Grzegorz spodziewają się dziecka.

 

Rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

Doniesienia o rozstaniu Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa zaskoczyły wszystkich. Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o problemach w ich związku nikt nie spodziewał się, że para rzeczywiście zdecyduje się na rozwód. Niestety w lipcu sąd ogłosił koniec ich małżeństwa. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 40 lat.

 

Agata Duda - fenomen Pierwszej Damy

Kiedy Andrzej Duda został prezydentem nikt nie spodziewał się, że równie wielkie emocje, co on będzie budziła jego żona Agata. Pierwsza Dama od samego początku prezydentury męża była chwalona za świetny wygląd. Niestety, Agata Duda musiała zmierzyć się również z ostrą krytyką głównie za to, że nie chciała zabrać głosu w sprawie planowanego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

 

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka

Ach co to był za ślub! Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak zaręczyli się podczas Balu Fundacji TVN, a po prawie roku para wyprawiła piękny ślub i wesele w Wenecji. Uroczystość była owiana wielką tajemnicą, nawet goście nie wiedzieli gdzie lecą specjalnie wyczarterowanym samolotem. Panna młoda miała kilka sukien ślubnych, w których wyglądała zjawiskowo.

 

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Kilka tygodni po ślubie Agnieszki Woźniak-Starak odbyła się kolejna piękna uroczystość. W podwarszawskim Konstancinie wśród najbliższych przyjaciół, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub. Gwiazda TVN zachwyciła swoim wyglądem w sukni zaprojektowanej przez Ewę Minge.

 

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta

Tego nie spodziewał się nikt! Kilka dni temu wszystkie światowe media podały informacje, że Angelina Jolie złożyła wniosek rozwodowy. Piękna para zdecydowała się rozstać zaledwie dwa lata po ślubie. Prasa spekulowała, że powodem ich rozstania był romans Brada z Marion Cotillard, która ostatecznie zaprzeczyła tym rewelacjom. Pojawiają się również doniesienia, że Brad miał znęcać się nad ich dziećmi.


Może Cię również zainteresować:

Nie tylko Brad Pitt i Angelina Jolie. Najgłośniejsze rozstania 2016 roku!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady