Polski HIT LATA 2017! Trwa walkę o statuetkę Party.pl! Kozidrak, Kayah i Margaret potrzebują głosów! PLEBISCYT!

Hit lata 2016 - Party.pl 1 fotka

Wybieramy HIT LATA 2017! Rusza głosowanie na przebój tegorocznych wakacji na naszej stronie. W tym roku zwycięzca głosowania na Party.pl otrzyma wyjątkową statuetkę "Hitu Lata Party.pl". W zeszłym roku bezkonkurencyjny był Michał Szpak i jego "Color of Your Life". Tym razem młody artysta powalczy o ten tytuł z utworem "Tic Tac Clock". 

Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć również Beaty Kozidrak i jej "Ruchomych wydm". Letnia propozycja artystki już podbija rozgłośnie radiowe. Podobnie jak Kayah i jej utwór "Po co". Nie mogliśmy pominąć Natalii Szroeder i jej hitu "Zamienię Cię", Virgin i "Sens" czy Grzegorza Hyżego z "O Pani". 

Głosować możecie również na propozycję Dawida Kwiatkowskiego "I'm with the girl", Monikę Lewczuk i Antka Smykiewicz z "Biegnę", Ewę Farną i "Bumerang", Eweliną Lisowską i "W sercu miasta". Oni ze swoimi przebojami podbijają internet! 

A może wygra Margaret z "What you do"? Zagrozić wszystkim może też Sarsa i jej "Volta". 

UWAGA!

Głosowanie potrwa do 20 września 2017 roku do godziny 9:00. KAŻDY GŁOS jest zliczany przez nasz system - w głosowaniu (licznik pod zdjęciem danego artysty) mogą jednak one dodawać się grupowo w większej liczbie niż jeden.

Czas start! Kto wygra w plebiscycie na HIT LATA 2017? Głosujcie ;)

Może Cię również zainteresować:

Michał Szpak wyznał nam jak nietypowe wsparcie dostał przed Eurowizją! I to od topowych gwiazd WIDEO

Najczęściej czytane

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady