Wybierz polską artystkę roku 2016! Rusza PLEBISCYT PARTY.PL!

Wybierz z nami najlepszą polską artystkę 2016 roku! Która z pań zasłużyła na ten tytuł? Czy będzie to Edyta Górniak, która po latach postanowiła znowu wystartować w konkursie Eurowizji i pojechała w trasę "Love2Love"? A może Sylwia Grzeszczak, która wróciła po narodzinach córeczki na wielką scenę z sukcesami? Z pewnością w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Dody, która powróciła z zespołem Virgin, a także Mariny, która zaskoczyła wszystkich nowymi singlami.

Nie zapomnieliśmy też o trzech młodych gwiazdach, które wypuściły nowe piosenki, czyli Natalia Szroeder, Ewelina Lisowska i Ewa Farna, którą dodatkowo będziemy mogli oglądać w "Idolu". Fani Beaty Kozidrak również będą mogli zagłosować na swoją idolkę za to, że wydała płytę, a jej piosenki wciąż są hitami! Wszyscy kochamy też nową płytę Ani Dąbrowskiej, dlatego nie mogło jej zabraknąć w naszym plebiscycie!

Kto jeszcze jest nominowany? Sprawdźcie i oczywiście zagłosujcie!

 

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkich nominowanych to kliknij "Pokaż więcej". Głosowanie trwa do 30.12.2016 do północy, a wynii ogłosimy 31.12. Dla zwycięzcy przewidziana jest niespodzianka :)

 

Zobacz: Wybierz polski HIT ROKU 2016! Trwa nasze głosowanie! PLEBISCYT

 

 


Może Cię również zainteresować:

Czy Ewa Farna także odmówiła udziału w koncercie "Artyści przeciwko przemocy"? Zobaczcie co napisała!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady