Górniak, Warnke, a może Przetakiewicz? Która gwiazda ma najprzystojniejszego partnera? GŁOSUJCIE

 

Miłością w polskim show - biznesie aż kipi! Jedni żyją w kilkuletnich związkach, a inni wymieniają partnerów jak rękawiczki. Pięknych par nie brakuje, a romantyczne zdjęcia zalewają Instagram każdego dnia! W plebiscycie bierze udział dziesięciu panów. Są to partnerzy m.in wokalistek, aktorek, czy prezenterek!

 

NOMINOWANI ZOSTALI:

Quebo (Kuba Grabowski)

Piotr Stramowski

Rafał Szatan

Mikołaj Krawczyk

Przemysław Kossakowski

Radosław Majdan

Mateusz Zalewski

Mateusz Banasiuk

Jan Dąbrowski

Rinke Rooyens

 

Który z nich jest najprzystojniejszy? Przy którym z nich robicie się czerwone? Z którym chciałybyście pójść na rankdę? GŁOSUJCIE!

 

Quebo (Jakub Grabowski)

Tego rapera nie trzeba przedstawiać. To on w ostatnich tygodniach rządzi na polskiej scenie muzycznej. Na koncertach pojawiają się tłumy, a fani znają słowa każdej jego piosenki. Złośliwi mówią nawet, że Kuba jest popularniejszy niż jego dziewczyna Natalia Szroeder.

 

 

Piotr Stramowski 

Jeden z ulubionych aktorów Patryka Vegi.  Żeby zobaczyć jego talent aktorski, trzeba wybrać się do kina. Prywatnie mąż Katarzyny Warnke od 2016 roku. 

 

Rafał Szatan

Mąż Barbary Kurdej - Szatan jeszcze nie jest tak popularny jak ona, ale kładziemy nacisk na słowo jeszcze. Od września zobaczymy go w muzycznym show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czy będzie to przepustka do wielkiego świata?

 

Mikołaj Krawczyk

Jego kariera w polskim show - biznesie jest bardzo burzliwa, głównie za sprawą głośnego rozstania z Anetą Zając, z którą ma dwójkę dzieci. Od lutego bieżącego roku jednak jego żoną jest aktorka Sylwia Juszczak. 

 

Przemysław Kossakowski

Prezenter, który nie lubi czerwonych dywanów i ścianek. Pojawia się tylko tam, gdzie musi. Jego związek z Martyną Wojciechowską, jest chyba najkrótszym z opisanych w tym plebiscycie. Nie mamy jednak wątpliwości, że razem z prezenterką będą najgorętszą parą zbliżającego się sezonu. 

 

Radosław Majdan

Wydawać by się mogło, że szczyt jego popularności to czasy małżeństwa z Dodą. Kto tak myślał, mylił się. Jego kariera dopiero się rozpoczęła, dwa lata temu kiedy poślubił Małgorzatę Rozenek! Od dłuższego już czasu, są NAJGORĘTSZĄ parą w show - biznesie, a każdy Radek w Polsce nazywany jest pieszczotliwie "Ptysiula".

 

Mateusz Zalewski

Młodszy o 16 lat partner Edyty Górniak to świeżak w show - biznesie. Jest kierowcą rajdowym i z tego co widzimy, nie chce zostać celebrytą. Sama wokalistka mówi, że chciałaby go od czerwonych dywanów uchronić.

 

Mateusz Banasiuk

Aktor jest ukochanym Magdaleny Boczarskiej. Para doczekała się już pierwszego dziecka, syna Henryka. Starają się chronić swoje życie prywatne jak mogą, jednak czasem po prostu się nie da. Za rogiem zawsze chyhają na nich paparazzi.

 

Jan Dąbrowski

Janek znany szerzej internetowej części naszego społeczeństwa, jest w związku z wokalistką Sylwią Przybysz. Może pochwalić się... milionem obserwatorów na Instagramie! 

 

Rinke Rooyens

Holenderski producent zdobył serce niejednej polskiej gwiazdy. Był mężem Kayah, partnerem Kasi Wołejnio, czy Malwiny Wędzikowskiej. Aktualnie spotyka się z Joanna Przetakiewicz. 

 


Może Cię również zainteresować:

5 razy była zaręczona, 2 razy uciekła sprzed ołtarza! Poznaj największe tajemnice Martyny Wojciechowskiej w dniu jej urodzin!

Źródło: Daniel Czekalski, Anna Robak

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady