• kb

Dorota Wróblewska krytykuje Monikę Jaruzelską: Zmiana twarzy i dna w zamian za promocję książki

Dorota Wróblewska krytykuje sesję okładkową Moniki Jaruzelskiej
Fot. ONS

Dorota Wróblewska od jakiegoś czasu coraz chętniej ocenia stylizacje i zachowania gwiazd, celebrytów i polityków. Słynna producentka pokazów mody krytykowała m.in. kandydatkę na  prezydenta, Magdalenę Ogórek. Znawczyni mody skomentowała również zachowanie Moniki Jaruzelskiej, która kilka miesięcy temu wydała książkę o perypetiach swojej rodziny. Zobacz:  Wróblewska krytykuje Jaruzelską: Wyciąga sekrety rodzinne na światło dzienne

Okazuje się, że Wróblewska postanowiła po raz drugi ocenić postępowanie swojej koleżanki ze świata mody. Monika Jaruzelska pojawiła się ostatnio na okładce magazynu "Gala" w którym pozuje z papierosem i bez charakterystycznych dla siebie okularów. Zdjęcie opisane jest "Nareszcie czuję ulgę". Sesję okładkową z udziałem projektantki krytykuje Wróblewska, która sugeruje, że Jaruzelska straciła swój dawny charakter.

- Zmiana twarzy i dna w zamian za promocję książki. Na zdjęciu Monika Jaruzelska. stylistka, która kiedyś miała swój charakter. Dzisiaj nie do poznania. Życie...- napisała na Facebooku.Czyżby szykowała się kolejna wojna w show-biznesie?

Zobacz na Polki.pl: Monika Jaruzelska w domowym zaciszu

Może Cię również zainteresować:

Dorota Wróblewska o Małgorzacie Rozenek w Azja Express: "Kompletnie nie w moim stylu"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje