• KK

Wpadka Sarsy podczas wywiadu! To będzie nowy hit sieci? "Czy ona była pijana?" - pytają internauci WIDEO

Wpadka Sarsy podczas wywiadu
Fot. screen YouTube

Sarsa Markiewicz zaliczyła sporą wpadkę podczas jednego z wywiadów. Piosenkarka w trakcie rozmowy z portalem cgm.pl miała trudności ze zrozumieniem pytań i udzieleniem odpowiedzi. Artystce plątał się język i była wyraźnie zdenerwowana przed kamerą. Najbardziej zaskoczyła nas odpowiedź piosenkarki na pytanie: "Co ci się podoba w rządach PiS?". Sarsa zaczęła wówczas opowiadać o swojej... fryzurze.

Co mi się podoba w rządach PiS? Oni mnie inspirują do tego żeby, wiesz jakby, fajnie ewoluować ze swoją fryzurą. Myślę, że połączę to wszystko w takie koło bardziej, żeby to nie były rogi może do końca. Wiesz jakby wszyscy mówią "zdejmij rogi", a nawet niektórzy mówią "zdejm rogi", także może je zdejmę i zmienię na takie bardziej koło, aureolę może - stwierdziła Sarsa.

Równie ciekawie było, kiedy padło pytanie o definicję "celebryty". Piosenkarka stwierdziła wówczas, że celebryta to "ktoś, kto celebruje życie"...

 

Zobaczcie wywiad z udziałem Sarsy Markiewicz, który z pewnością stanie się hitem w sieci. Internauci śmieją się nawet, że Sarsa chyba nie była trzeźwa podczas tej rozmowy ;)

 

Zobacz także: Wiemy, kto wymyślił rogi Sarsy!

 

Wpadka Sarsy podczas wywiadu.

Gwiazda miała problem z udzieleniem odpowiedzi na proste pytania.

Sarsa w czarnej kurtce

Może Cię również zainteresować:

Gdzie powstają najlepsze hity Sarsy? Wokalistka zdradziła swoją tajemnicę!

Źródło: Newseria

Co sądzisz o wywiadzie z Sarsą?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje