• patceg

Agnieszka Jastrzębska wypatrzyła rażącą wpadkę amerykańskiej telewizji. Błędnie przedstawili polski film

Wpadka na Złotych Globach 2015. Facebook Agnieszki Jastrzębskiej
Fot. ONS

Gala Złote Globy 2015 była w tym roku wyjątkowa dla Polaków, ponieważ o nagrodę walczył nasz film. Z tego powodu rodzima ekipa pojawiła się w Los Angeles, gdzie wspólnie świętowała i przygotowywała się do uroczystej imprezy. Na oficjalnym profilu na Facebooku pochwalili się jak to wszystko wyglądało od kulis. Zobacz: Złote Globy 2015: Polska ekipa na gali wśród największych gwiazd

Chociaż "Ida" nie wygrała statuetki to z pewnością nominacja jest już dużym osiągnięciem dla Polski. Niestety internetowa telewizja NBC.com, która na wyłączność podjęła się transmisji gali, zaliczyła wpadkę podczas wyświetlania listy nominowanych, co zauważyła Agnieszka Jastrzębska.

Na liście wśród wymienionych filmów nieanglojęzycznych pojawiła się "Ida", ale nie jako dzieło polskie, a... amerykańskie. Dokładniej z Portland. Dziennikarka zażartowała sobie na oficjalnym profilu na Facebooku, że doczekaliśmy się kolejnego "synonimu" w świecie, drugiego po słowie "Holland":

A na stronie NBC, która na wyłączność transmituje ceremonię wręczenia Złotych Globów lista nominowanych i zwycięzców. Jest "Ida" oczywiście, ale nie jako film produkcji polskiej tylko Portland. Uff tym razem się udało chociaż że nie Holland. Poland/Holland/Portland - widać żadna różnica...


Co sądzicie o takiej wpadce?

Zobacz: Reżyser "Idy" o gali Złotych Globów: Strasznie to było nudne

Gwiazdy na Złotych Globach:

Może Cię również zainteresować:

Złote Globy 2018: która 43-letnia gwiazd pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, której towarzyszył syn, a która wyglądała najpiękniej? Zobaczcie!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady