Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę po Ani Przybylskiej

Anna Przybylska - czy córka pójdzie w jej ślady?

 

Już w niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tysiące wolontariuszy będzie chodziło po ulicach, żeby zebrać pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. WOŚP można wesprzeć nie tylko wrzucając pieniądze do puszki, ale również biorąc udział w licznych aukcjach. W tym roku polskie gwiazdy na zawiodły i przekazały na WOŚP wiele cennych przedmiotów, ale nie tylko! Robert Lewandowski zaoferował spotkanie ze sobą, Kasia Tusk przekazała suknię ślubną, a Martyna Wojciechowska walizkę, z którą przejechała cały świat. Na aukcji pojawiła się też niezwykła pamiątka po Annie Przybylskiej!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Agata Duda na licytację WOŚP przekazała swoją suknię i słynne zdjęcie. Co z innymi gwiazdami? Zobacz!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Zdjęcie Ani Przybylskiej na aukcji WOŚP

WOŚP wspiera również Jarosław Bieniuk, który wraz ze swoimi dziećmi postanowił przekazać w tym roku niezwykłą pamiątkę po Annie Przybylskiej, która zmarła na raka w 2014 roku. Były piłkarz przekazał na aukcję zdjęcie Ani z dziećmi Oliwią, Szymonem i Jasiem, które zostało wykonane podczas sesji dla "Vivy!". 

Oliwia, Szymon, Jaś i Jarek zdecydowali się przekazać na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę. Jest to zdjęcie Ani Przybylskiej z dziećmi. Fotografia z dedykacją, z pamiętnej sesji dla magazynu Viva zostanie przekazana w ręce wygranego na specjalnym spotkaniu z całą rodziną. Tego nie można przegapić! - czytamy na stronie aukcji.

Aukcja ze zdjęciem aktorki cieszy się sporym zainteresowaniem - już teraz trzeba za nie zapłacić ponad 2 tysiące złotych. Aukcję znajdziecie pod TYM linkiem.

Czy w tym roku wesprzecie WOŚP?

 

Zobacz: Bieniuk pokazał NIEPUBLIKOWANE wcześniej zdjęcia Oliwki z Anią Przybylską!

 

Zdjęcie Ani na aukcji WOŚP

Zdjęcie Ani Przybylskiej na aukcji WOŚP
Fot. Allegro

W niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jerzy Owsiak 26 Finał WOŚP
Fot. Mat. promocyjne

Czy w tym roku dasz pieniądze na WOŚP?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady