"Wstyd, ludzie pani tego nie zapomną" Wojciechowska ostro krytykowana przez fanów!

Martyna Wojciechowska shejtowana!

 

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Facebooku wpis dotyczący używania plastikowych butelek. Stwierdziła, ze szkło wcale nie jest takie eko jak wszyscy sądzą, a plastik, w przeciwieństwie od niego, da się recyklingować. Reakcje fanów są miażdżące! Niektórzy nie zostawiają na gwieździe suchej nitki!

 

Zobacz: Jak nadać nowe życie nieużywanym przedmiotom? Ciekawe rzeczy z recyklingu

 

W licznych komentarzach internauci wdali się w żarliwą dyskusję. Nie zabrakło ostrych słów pod względem dziennikarki.

 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: 5 razy była zaręczona, 2 razy uciekła sprzed ołtarza! Poznaj największe tajemnice Martyny Wojciechowskiej w dniu jej urodzin!

Źródło: Daniel Czekalski, Anna Robak

Wojciechowska  skrytykowana za wpis o plastikowych butelkach

 

Plastik nie taki zły - zaczęła swój wpis Martyna Wojciechowska. Dziennikarka chciała przekonać ludzi, że używanie plastikowych butelek jest dużo bardziej ekologiczne niż stosowanie szklanych opakowań. Co gorsza, jest to post sponsorowany, bowiem gwiazda promuje w nim markę Żywiec Zdrój, której jest ambasadorką:

Żywuce Zdrój w programie #postronienatury kładzie nacisk na ochronę przyrody i uświadamianie, że nasze nawet najmniejsze działania mają finalnie olbrzymie znaczenie dla Natury.

 

Martyna Wojeciechowska dała na ten temat cały wywód!

 

Często w rozmowach o ochronie środowiska pojawia się temat plastikowych butelek na wodę?
? MIT: szkło jest lepsze od plastiku.
PRAWDA: oba surowce mogą zostać poddane recyklingowi ♻️ Jeśli jednak tam nie trafią to plastik rozkłada się 400-1000 lat, szkło - nigdy⚠️ Problemem nie jest rodzaj użytego materiału, ale nasze postępowanie z nim. Dlatego tak ważna jest systematyczna segregacja śmieci? ? w sprzedaży masowej to właśnie butelki plastikowe sprawdzają się lepiej niż szkło ? transport butelek plastikowych generuje mniejszą ilość Co2 ?Jedna plastikowa butelka, o wadze 28 gramów może pomieścić w sobie aż 1,5 litra napoju?. Zapakowanie takiej samej pojemności w szkło to wielokrotnie więcej gramów tego surowca ⚖️ W rezultacie samochód jednorazowo przewiezie więcej produktu, który znajduje się w opakowaniu PET - czytamy wpis podrózniczki na temat wyższości plastiku nad szkłem.

 

Wpis Martyny Wojciechowskiej.

 

Martyna Wojciechowska shejtowana!

Co na to internauci? Jednogłośnie zarzucają Martynie Wojciechowskiej wpis sponsorowany i reklamowanie plastiku z powodu reklamy. Bardzo zawiedli się na podróżniczce i na jej wiarygodności. 

 

- No sprzedana po całości..., do tego g....j marce - żal Pani Martyno - ŻAL - za parę złotówek zaprzepaszczać sympatię myślącej części społeczeństwa do siebie...

- Z całym szacunkiem dla Pani Martyny... ale sprzedać się dla jednej z gorszych firm wody w Polsce, wciskać ludziom, że plastik jest dobry, to jakiś żart - są komentarze na Instagramie. 

 

- Wstyd. Przestaje obserwować. Myślałam ze Pani jest mądrzejsza osoba która ma świadomość tego co się dzieje na świecie. A ta firma którą Pani promuje to musi mieć strasznego prowca i stratega, bo takie gadanie głupot to strzał w kolano. Traktowanie użytkowników marki jak idiotów. Cóż, szkoda.

 


- Już reklama plastiku to samo zło, w dodatku reklama wody jednej z najgorszych jakościowo na rynku- zło podwójne ? A szkoda. Traci Pani zaufanie...

 


- Plastik jest super?!? Przyszłam tu, aby zarażać się od Ciebie pasją do podróży... no niestety, reklamowanie plastiku i zachęcanie do jego używania zamiast szkła jest poniżej poziomu i godności. Radzę poczytać i pooglądać zdjęcia, co robi plastik w świecie zwierząt. ? to tak, jakbyś nagle zaczęła reklamować cukier, pisząc, że jest zdrowy... wypisuje się - wypisują oburzei Internauci. 

 

- Kobieta roku, ogromny autorytet, inspiracja i wzór dla kobiet na całym świecie, a tu taki wstyd. Proszę być pewnym, że ludzie Pani tego nie zapomną, przyroda również.

 

Nawet Karolina Korwin-Piotrowska zareagowała na wpis Martyny, którą lubi i szanuje.

Martyna Wojciechowska reklamuje plastik
Fot. Facebook

 

A Ty  co o tym sądzisz? Martyna Wojciechowska ma trochę racji czy zaliczyła wielką wpadkę i przez to straci wiarygodność?

 

Zobacz także: Przemysław Kossakowski PIERWSZY RAZ skomentował związek z Martyną Wojciechowską!

 

Kto ma rację? Martyna Wojciechowska czy internauci?

Martyna Wojciechowska na rozdaniu Telekamer 2018
Fot. ONS

Czy Martyna Wojeciechowska ma rację?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady