• km

Wojciech Młynarski kończy dziś 75 lat! Święta spędzi jednak w szpitalu... Życzymy dużo zdrowia!

Agata Młynarska, Wojciech Młynarski, Paulina Młynarska
Fot. ONS

Wojciech Młynarski obchodzi dziś 75. urodziny. Niestety, wielki polski artysta znów przebywa w szpitalu - podał "Super Express". Ojciec Agaty i Pauliny Młynarskich od dłuższego czasu walczy o powrót do zdrowia. Choć jakiś czas temu pojawiała się informacja, że Wojciech Młynarski ma się lepiej, jednak - jak podaje tabloid - tegoroczną Wielkanoc Wojciech Młynarski będzie musiał spędzić w szpitalu.

Tekściarz, satyryk i kompozytor choruje na serce i wymaga stałej opieki. Agata i Paulina bardzo przeżywają problemy zdrowotne ojca i wspierają go jak mogą. Z okazji swoich urodzin Agata zamieściła na  Facebooku wpis, w którym wspomniała o tym, jak bardzo brakuje jej ojca szczególnie w czasie ważnych dni w jej życiu.

Dziś doświadczyłam wielkiej serdeczności ale dzień, choć pełen niespodzianek, nie był łatwy... Po programie świętowałam w towarzystwie synów i wnuczek (mąż w plecaku przywiózł bezglutenowe naleśniki - specjalność zakładu Babci Agaty:), potem pojechałam do szpitala do Taty. To pierwsze urodziny bez porannego telefonu z wierszykiem urodzinowym od niego. Dziś szczególnie myślę o moich rodzicach i o tym jak kiedyś, dawno temu byłam ich małą córeczką. W nieśmiertelnych skarpetach, co zostało mi do dziś:) - napisała Agata Młynarska na swoim Facebooku.

Dziennikarka zamieściła w sieci również kolejny wpis dokładnie w dniu urodzin swojego ojca. Pokazała też selfie ze swoim tatą! Młynarska podzieliła się w nim kilkoma zdjęciami z rodzinnego archiwum i napisała:

Dziś 75 urodziny mojego Taty. Wielka sobota jest w istocie dla nas wielka. Tata ma się odrobinę lepiej, dzielnie walczy z przeciwnościami losu, nie narzekając i nie protestując. Z radością śledziliśmy od rana rozgrywki tenisowe, wspominaliśmy jak sam kiedyś świetnie grał. Zawsze uwielbiał ten sport. Nauczył mnie jeździć na nartach i pływać. Nade wszystko jednak zawsze mówił, że my - zodiakalne barany - zapalamy się szybko i musimy pracować nad wytrwałością. A, że jesteśmy uparci, to jest szansa, że nam się uda. Nauczył mnie też, że tylko pracą można coś osiągnąć. Nie znosił samozachwytu, samouwielbienia, braku dystansu, banału. Brak poczucia humoru był niewybaczalny. I zawsze, jako małemu dziecku powtarzał, że inteligentni ludzie się nie nudzą. Z nim nie nudzimy się nigdy. Rok temu, podczas urodzinowej kolacji udało mi się namówić go na selfie:) Na zdjęciach z dzieciństwa widać, jak bardzo nasze dzieci, wnuki i my jesteśmy do siebie podobni. A mama Taty, Babunia Magda Młynarska była najpiękniejsza na świecie. Tato, za każdy dzień bez nudy, za mądre słowa bardzo Ci dziękuję! Żyj z nami jeszcze długo!

Życzmy, by święta rodziny Młynarskich, mimo wszystko,  były radosne i rodzinne! A Panu Wojciechowi, z okazji urodzin, naprawdę dużo zdrowia!

 

Zobacz też: Paulina i Agata Młynarskie nie oddały ojca do domu opieki! Dziennikarka ostro: Kłamstwo! Pozywamy do sądu! AKTUALIZACJA.

 

Wojciech Młynarski i Agata Młynarska na wspólnym zdjęciu.

Wojciech Młynarski, Agata Młynarska
Fot. Facebook

 

Agata Młynarska niedawno świętowała 51. urodziny.

Agata Młynarska w okularach

 

Wojciech Młynarski święta wielkanocne spędzi w szpitalu, w sobotę świętuje 75. urodziny.

Agata Młynarska, Wojciech Młynarski, Paulina Młynarska
Fot. ONS

Może Cię również zainteresować:

"Odszedł Mój Mistrz" - gwiazdy żegnają Wojciecha Młynarskiego! Zobacz ich wzruszające wpisy!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Spędzasz święta z rodziną?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady