• BoyToy

Wodzianka straciła pracę w Na Językach. Kto ją zastąpi?

Wodzianka straciła pracę
Fot. ONS/Facebook

Początkowo obecność Wodzianki w show Kuby Wojewódzkiego była odbierana w sposób żartobliwy, ale z czasem dziennikarz uczynił to jednym z najbardziej przykuwających oko momentów programu. Po odejściu Dominiki Zasiewskiej znalazł sposób, żeby zaskakiwać widzów i czasem nawet samego siebie. Przypomnijmy: Kuba zaskoczony nową Wodzianką - to kultowa postać

Zasiewska nie musiała długo szukać pracy, bo zaraz po odejściu od Wojewódzkiego zatrudniła ją do "Na Językach" Agnieszka Szulim, gdzie Dominika nie tylko podawała wodę czy eklerki, ale robiła też subiektywny przegląd kolorowej prasy. Pojawienie się Wodzianki wywoływało różne emocje, ale na pewno wprowadzało trochę humoru. Jej udział w programie dobiegł jednak końca.

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl w "Na Językach" nie zobaczymy już Wodzianki. W najbliższym odcinku w tej roli zobaczymy Agnieszkę Szulim, która ma pewne doświadczenie w tej kwestii (zobacz: Lateksowa pokojówka u Wojewódzkiego).

Tak, udział Dominiki w programie dobiegł końca. Dlaczego? Wybrała po prostu inny model kariery. W najbliższym odcinku w roli wodzianki wystąpi Agnieszka, a co będzie dalej, tego jeszcze nie wiadomo - potwierdza w rozmowie z nami osoba z produkcji programu.


Zadzwoniliśmy, więc do ex-Wodzianki z pytaniem, co dalej z jej telewizyjną karierą:

- Mam plany. Luzik, nie zginę. Na razie nie mogę nic zdradzić - zdradziła nam Dominika.


Gdzie może jeszcze polewać wodę?

Zobacz: Wodzianka: "Zaczynam treningi do Tańca z Gwiazdami"

Dominika Wodzianka na wakacjach:

Może Cię również zainteresować:

Ślub Radwańskiej kosztował 200 tys., ale nie był najdroższym w show-biznesie! Kto zapłacił więcej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady