• Party

Wielkie Serce magazynu "Party" - kto zasłużył na nie najbardziej? PLEBISCYT

Każdy z nich może być wzorem. Bo to dzięki takim ludziom potrafimy otworzyć się na potrzeby innych - chorych, słabszych, potrzebujących... Wiemy, że to ciężkie porównanie, bo każdy z nominowanych jest niezwykły i to, co robi, jest bezcenne. Ale kto Waszym zdaniem w sposób szczególny zasłużył na Wielkie Serce na X-lecie Magazynu "Party"Głosowanie trwało do 10 września. Oto wyniki:


 

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

 Jurek Owsiak

Dyrygowana przez niego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała przez 25 lat ponad 825 milionów złotych, a kupiony za te pieniądze sprzęt uratował życie i zdrowie milionów ludzi. Za to należy mu się szacunek do końca świata i o jeden dzień dłużej. 

 

Joanna Krupa

Uwielbia być w centrum zainteresowania, ale też wie, jak pożytecznie wykorzystać swoją popularność. Namówiła wiele osób do adopcji psa ze schroniska, uświadomiła też kobietom, że noszenie prawdziwych futer jest niemodne i nieetyczne. 

 

Anna Dymna

Od ponad 20 lat jej fundacja organizuje warsztaty artystyczne dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Swoim podopiecznym daje radość i satysfakcję, a nam pozwala odkryć, jak wiele niesamowitych talentów kryje się obok nas.  

 

Marcin Gortat

Pomaga chorym, dzieciom z ubogich rodzin, weteranom wojennym i ofiarom wypadków. Robi to nie tylko wysyłając przelewy, ale też spotykając się z potrzebującymi wsparcia ludźmi, poświęcając im swój czas i uwagę.

 

Ewa Błaszczyk

Osobistą tragedię przekuła w potrzebę pomagania innym. Otworzyła klinikę, w której wybudza się ludzi z trwającej latami śpiączki. I choć wydawało się, że o sukces będzie trudno, dzięki "Budzikowi" ze stanu śpiączki wyprowadzono już ponad 30 osób. 

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą


Może Cię również zainteresować:

To było najlepsze Party w mieście! Zobaczcie kulisy urodzin magazynu "Party"

Źródło: Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady