• Party

Wielkie Serce magazynu "Party" - kto zasłużył na nie najbardziej? PLEBISCYT

Każdy z nich może być wzorem. Bo to dzięki takim ludziom potrafimy otworzyć się na potrzeby innych - chorych, słabszych, potrzebujących... Wiemy, że to ciężkie porównanie, bo każdy z nominowanych jest niezwykły i to, co robi, jest bezcenne. Ale kto Waszym zdaniem w sposób szczególny zasłużył na Wielkie Serce na X-lecie Magazynu "Party"Głosowanie trwało do 10 września. Oto wyniki:


 

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

 Jurek Owsiak

Dyrygowana przez niego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała przez 25 lat ponad 825 milionów złotych, a kupiony za te pieniądze sprzęt uratował życie i zdrowie milionów ludzi. Za to należy mu się szacunek do końca świata i o jeden dzień dłużej. 

 

Joanna Krupa

Uwielbia być w centrum zainteresowania, ale też wie, jak pożytecznie wykorzystać swoją popularność. Namówiła wiele osób do adopcji psa ze schroniska, uświadomiła też kobietom, że noszenie prawdziwych futer jest niemodne i nieetyczne. 

 

Anna Dymna

Od ponad 20 lat jej fundacja organizuje warsztaty artystyczne dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Swoim podopiecznym daje radość i satysfakcję, a nam pozwala odkryć, jak wiele niesamowitych talentów kryje się obok nas.  

 

Marcin Gortat

Pomaga chorym, dzieciom z ubogich rodzin, weteranom wojennym i ofiarom wypadków. Robi to nie tylko wysyłając przelewy, ale też spotykając się z potrzebującymi wsparcia ludźmi, poświęcając im swój czas i uwagę.

 

Ewa Błaszczyk

Osobistą tragedię przekuła w potrzebę pomagania innym. Otworzyła klinikę, w której wybudza się ludzi z trwającej latami śpiączki. I choć wydawało się, że o sukces będzie trudno, dzięki "Budzikowi" ze stanu śpiączki wyprowadzono już ponad 30 osób. 

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

To było najlepsze Party w mieście! Zobaczcie kulisy urodzin magazynu "Party"

Źródło: Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady