Wygraj wyjazd do Hollywood!

Trzy etapy wakacyjnego konkursu Multikina już za nami. Do tej pory najlepsze zdjęcia poszczególnych etapów były nagradzane iPodami, iPadami oraz zestawami filmowymi. 18 sierpnia rozpoczął się ostatni etap fotograficznego konkursu Multikina, a już we wrześniu dowiemy się, kto wygra wymarzone wakacje w Hollywood.

Zadaniem konkursowym w trzecim etapie ogólnopolskiego konkursu Multikina było wykonanie zdjęcia inspirowanego filmem „Prometeusz” 3D. W rywalizacji o główne nagrody tego etapu zwyciężyli: Janusz Ślusarz, Magdalena Kowalkowska, Joanna Urbańska, Radosław Dykty.

W czwarty etapie ponownie do wygrania jest iPad, iPod oraz zestawy filmowe. Tym razem organizatorzy konkursu czekają na zdjęcia inspirowane filmem „Madagaskar 3”.
 
Analogicznie do poprzednich etapów, również teraz na Fan Page’u Multikino Polska www.facebook.com/MultikinoPolska, w przygotowanej aplikacji można zamieszczać zdjęcia i doładowywać je gwiazdkami za pomocą numerów z biletów oraz z paragonów potwierdzających zakup dowolnego zestawu barowego (bilety i paragony należy zachować). Z aplikacji mogą korzystać wszyscy fani Multikina na portalu facebook.com.

Wyniki ostatniego etapu zostaną ogłaszane w pierwszym tygodniu września na stronie www.multikino.pl oraz na Fan Page’u Multikino Polska. Ponadto w pierwszej połowie września poznamy zwycięzcę nagrody głównej, czyli wakacji w Hollywood.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.multikino.pl oraz na Fan Page’u www.facebook.com/MultikinoPolska.
 

Może Cię również zainteresować:

Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady