• BS

W sieci pojawiło się NOWE nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka!

Fot. East News

 

Ależ to było wesele! W miniony weekend syn Zenka Martyniuka ożenił się ze swoją narzeczoną, Eweliną Golczyńską. Na pięknej uroczystości i hucznym weselu pojawiło się 250 gości, którzy bawili się przy hitach śpiewanych m.in. przez samego Zenka Martyniuka! Na imprezie, która według medialnych doniesień kosztowała milion złotych, pojawiło się całkiem sporo gwiazd. Państwo młodzi zaprosili m.in. Radka Liszewskiego z grupy Weekend i zespół MIG, który wylansował takie przeboje jak "Miód malina" czy "Lalunia". A jak bawili się goście na weselu syna Zenka Martyniuka? Spójrzcie tylko na TO nagranie!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Zagraniczny muzyk zaśpiewał na weselu syna Zenka Martyniuka

Na Facebooku pojawiło się kolejne nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka, na którym możemy zobaczyć jak goście bawią się przy występie zagranicznego gwiazdora z zespołu Bad Boys Blue! John McInerney zrobił niespodziankę Danielowi i jego żonie i zaśpiewał jeden ze swoich wielkich hitów! 

Zobaczcie filmik opublikowany przez Piotra Grzybowskiego z Wedding Studio!

 

Zobacz także: Ośmiorniczki i płonący prosiak - zobacz, co jedli goście na weselu syna Zenka Martyniuka!

Wesele syna Zenka Martyniuka.

 

 

John McInerney zaśpiewał dla państwa młodych.

Fot. East News

Znacie piosenki zespołu Bad Boys Blue?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady