Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie Piotra A. za wypadek samochodowy sprzed 3 lat!

Weronika Rosati ściga Piotra A.!

Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku, aktora Piotra A., sprzed trzech lat na Malewszczyźnie. Były partner aktorki usłyszał już zarzut spowodowania wypadku. Gwiazdor przyznał się do winy.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Jak Weronika Rosati czuje się w nowym związku? Czy plotki jej przeszkadzają?

Piotr A. usłyszał zarzut spowodowania wypadku!

Do wypadku doszło ponad trzy lata temu w powiecie zamojskim - dokładnie, 11 sierpnia 2013. Auto kierowane przez Piotra A. zjechało na pobocze i wpadło do rowu. Aktorowi nic się nie stało, zaś Weronika Rosati trafiła do szpitala z urazem nogi. Gwiazda przeszła kilka operacji i potrzebowała drogiej rehabilitacji. Trzy lata temu, kiedy była związana z Piotrem A., skorzystała z prawa nieskładania wniosku o ściganie sprawcy przysługującego osobom najbliższym. Tłumaczyła wówczas, że nie chce aby wobec Piotra wyciągano konsekwencji. Teraz sytuacja się zmieniła.

 

Teraz do prokuratury wpłynął wniosek o ściganiu sprawcy wypadku. Piotr A. przyznał się do winy:

W czerwcu 2016 roku wpłynął wniosek o ściganie sprawcy wypadku. W związku z tym postępowanie zostało podjęte. W dniu 11 sierpnia 2016 roku został ogłoszony zarzut panu Piotrowi A. spowodowania wypadku drogowego, w którym inna osoba doznała obrażeń skutkujących naruszeniem czynności narządu ciała na czas powyżej 7 dni. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia zgodne z ustalonym stanem faktycznym w sprawie.Jednocześnie złożył wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. Postępowanie jest w toku i jest na etapie postępowania przygotowawczego. Pani Weronika nie złożyła żadnych zeznań, to był tylko wniosek na piśmie o ściganie – mówi w Fakcie prokurator Ewa Jałowiecka-Śliwa.

Weronika Rosati wyjaśniła także, dlaczego pozwała Piotra A. 

 

W związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat konsekwencji wypadku sprzed kilku lat, w którym mocno ucierpiałam, uprzejmie informuje, że wniosek o ukaranie był formalną koniecznością, by ubezpieczyciel mógł rozpocząć finansowanie koniecznego leczenia. Leczenie ze względu na poważny charakter urazu nadal trwa i wymaga nie tylko sporych wysiłków, ale i dalszego pokrywania kosztów. - pisze aktorka w swoim oświadczeniu.

Przeczytaj całe oświadczenie Weroniki Rosati.

 

Zobacz także: Rehabilitacja po wszczepieniu protezy biodra

 

Weronika Rosati wspominała wypadek w jego rocznicę.

Zdjęcia z wypadku Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati

 

Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie Piotra A.

Weronika Rosati z torebką Valentino

 

Weronika Rosati musiała przejść kilka operacji nogi.

Weronika Rosati w długiej srebrnej kreacji
Fot. Ons.pl

 

Czy Weronika powinna składać taki wniosek 3 lata po wypadku?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje