• patceg

Związek Rosati i Adamczyka jest bardzo tajemniczy. Weronika zdradziła, co ją oczarowało w aktorze

Weronika Rosati o mężczyznach
Fot. ONS

Związek Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka kwitnie w najlepsze. Zakochani nie kryją się już ze swoją miłością i od czasu do czasu można spotkać ich razem publicznie. Przełomowe były zdjęcia z meczu Polska-Szkocja, kiedy para nie szczędziła sobie czułości, a emocje wzięły górę. Przypomnijmy: Rosati i Adamczyk PIERWSZY RAZ oficjalnie razem! Na meczu nie zabrakło czułości

Ostatnio pojawili się także na rozdaniu Złotych Globów, a zdjęciem aktorka pochwaliła się na Instagramie. Ich związek jest niezwykle interesujący głównie dlatego, że oboje są bardzo tajemniczy. Nie do końca też wiadomo, jak ta miłość się zaczęła, a wszystko tak naprawdę wydało się przypadkiem, kiedy podczas wspólnej jazdy samochodem mieli wypadek. W najnowszym numerze "Vivy!" Rosati wyznała, jaka cecha u mężczyzn ja pociąga. Być może tym oczarował ją Adamczyk:

Powiem pani, jaka cecha w mężczyznach podoba mi się najbardziej przy pierwszym zetknięciu, zresztą nie tylko w mężczyznach - nieśmiałość. Taka nutka lekkiego speszenia jest czymś jednocześnie niezwykle rozczulającym i cholernie seksownym. Oczywiście jeśli nie jest fałszywa.

Co prawda aktor nie wygląda na nieśmiałego, ale może piękna Weronika go tak onieśmieliła?

Zobacz: Rosati była z Adamczykiem na Złotych Globach. Pokazała zdjęcie z czerwonego dywanu
 
 

 

 

Może Cię również zainteresować:

Dlaczego Weronika Rosati nie pojawiła się u boku Dorocińskiego i Dody w nowym "Pitbullu"? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje