Weronika Rosati o swoim zdrowiu

Weronika Rosati nie wróci do pełnej sprawności po wypadku sprzed trzech lat? Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o swojej walce o zdrowie. Gwiazda przyznała, że pomimo rehabilitacji lekarze nie dają jej szans na to, że jej noga kiedykolwiek wróci do pełnej sprawności. Co jeszcze powiedziała w rozmowie z tabloidem?

Miałam dokładnie pięć operacji. Noga nie do końca jest sprawna. W moim zawodzie jest to pewne ograniczenie, ale muszę z tym żyć. Nie mogę wykonywać gwałtownych ruchów, np. uprawiać sztuki walki czy tańczyć. Ale jest coraz lepiej - przyznała Weronika Rosati.  - Cały czas mam rehabilitację i będę je miała przez kilkanaście kolejnych lat. Chcę dojść do takiej sprawności, aby nic mnie w żaden sposób nie ograniczało.

Przypominamy, że do wypadku z udziałem Weroniki doszło we wrześniu 2013 roku. Samochód kierowany przez Piotra Adamczyka nagle zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Aktorowi nic się nie stało, jednak Weronika Rosati trafiła do szpitala z urazem nogi. Jak się okazuje gwiazda musiała przejść szereg operacji. Dwa lata po tym zdarzeniu Rosati pokazała na Instagramie zdjęcie wraku auta po wypadku z Piotrem Adamczykiem.  

Parę dni temu minęły 2 lata od wypadku... Te dwa lata były dla mnie najtrudniejsza lekcja wytrwałości i siły. Jestem wdzięczna, że ten najgorszy czas w moim życiu minął. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom i mojej opiece medycznej - napisała wówczas Rosati.

Trzymamy więc kciuki za jak najlepsze efekty rehabilitacji!

 

Zobacz także: Jak Weronika Rosati spędziła swoje 32. urodziny? Z przyjaciółmi i... wielką gwiazdą!

 

Weronika Rosati opowiedziała o swoim stanie zdrowia.

Aktorka wciąż zmaga się z konsekwencjami po wypadku samochodowym.

 

Więcej na temat Weronika Rosati