Weronika Rosati w wywiadzie dla Vivy! Weronika Rosati o złamanej nodze
Viva!

Bohaterką pierwszego w nowym roku numeru "Vivy!" została Weronika Rosati. Aktorka opowiada o zmianach jakie zaszły w jej życiu po wypadku samochodowym z Piotrem Adamczykiem, w którym ostatecznie "tylko" złamała nogę. Gwiazda wyznała, że nie musiała udzielić wywiadu, bo dalsze powstrzymywanie się przed "fałszywymi artykułami" szkodziło nie tylko jej, ale przede wszystkim najbliższej rodzinie.

- Dziwią mnie wciąż fałszywe artykuły z fotomontażami, z pseudolekarskimi diagnozami. Że mój stan jest krytyczny albo że spędzę w gipsie jeszcze długie miesiące. Bzdury.


Weronika dostrzega jednak plusy wypadku:

- Długo czekałam na taki moment, kiedy będę miała trochę spokoju, by swoje życie dokładnie przemyśleć. I los mi dał taką szansę. Poza tym pewnie nigdy bym się do tego nie przyznała, ale przez ostatnie lata mocno nadwyrężyłam swoje zdrowie. Najważniejsza była praca.


Po wizycie u lekarza Weronika dowiedziała się, że pora na poważne zmiany w jej życiu:

- Nie palę teraz. Kiedy lekarz po operacji oznajmił mi, jak będą wyglądać najbliższe miesiące mojego, podkreślił, że nikotyna jest wykluczona, bo zaburza proces gojenia się kości. Dla mnie była to jedna z najgorszych wiadomości, ale moi bliscy wyraźnie się ucieszyli.


Pytanie o których bliskich dokładnie chodzi, a później o to, czy jest obecnie szczęśliwie zakochana, Rosati skwitowała słowami:

- Jak noga wyzdrowieje to będę w pełni szczęśliwa.


Cały wywiad z Weroniką przeczytasz w nowej "Vivie!". Już w sprzedaży.

Zobacz: Adamczyk nosi Rosati na rękach po wypadkuWeronik Rosati na imprezie z Joan Collins: