• BM

Piotr Adamczyk płaci Weronice Rosati... 5000 złotych miesięcznie! Za co?

Piotr Adamczyk Weronika Rosati
Fot. ons, afeos

Tydzień temu Weronika Rosati wystąpiła do prokuratury z wnioskiem o ściganie sprawcy wypadku samochodowego, w którym brała udział trzy lata temu. Samochód prowadził jej były partner, Piotr Adamczyk. Weronika Rosati wyjaśniła, że wniosek o ukaranie aktora, z którym rozstała się ponad rok temu, "był koniecznością" i złożyła go tylko i wyłącznie po to, żeby dostać odszkodowanie od ubezpieczyciela, ponieważ brakuje jej pieniędzy na kosztowne leczenie uszkodzonej w wypadku nogi. Jest to o tyle ciekawe, że Piotr Adamczyk pokrywa koszty leczenia aktorki... Jak czytamy w magazynie SHOW, po rozstaniu aktorów doszło do podpisania ugody między nimi. Piotr Adamczyk zobowiązać się miał do wpłacania na konto Weroniki Rosati 5000 złotych miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji oraz wszystkich innych ewentualnych kosztów leczenia. 

"Sugestia, iż Pan Piotr Adamczyk pozostawił Panią Weronikę Rosati bez pomocy finansowej, nie poczuwając się do obowiązku pokrycia kosztów leczenia jest nieprawdziwa, pokrył on koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą, jak i w Polsce. Kwota ta stanowi ponad 300 000 złotych. Ponadto wciąż uiszcza kwotę 5000 złotych miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji Pani Weroniki Rosati", napisał do redakcji SHOW prawnik aktora, mecenas Paweł Granicki. 

Ugoda między aktorami obowiązuje do grudnia 2017 roku. Podobno kwota 5 000 złotych miesięcznie została ustalona po konsultacjach z Robertem Śmigielkim, ortopedą i aktualnym partnerem Weroniki Rosati.

 

 

Weronika Rosati aktualnie przebywa w USA. 21 sierpnia bawiła sie na kocercie Adele w Los Angeles.

Weronika Rosati
Fot. Instagram

 

Weronika Rosati cytuje Platona - "Bądź dobry, ponieważ każdy, kogo spotykasz, toczy jakąś ciężką walkę". Czy to jej komentarz do afery z Piotrem Adamczykiem? 

Weronika Rosati
Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

Jak Weronika Rosati czuje się w nowym związku? Czy plotki jej przeszkadzają?

Czy uważasz, że aktor powinien płacić więcej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje