• chimera

Iwona Węgrowska rozbierze się dla Playboya

Tak jak myśleliśmy, kwestią czasu była propozycja od magazynu "Playboy" dla Iwony Węgrowskiej. Ostatnia będąca na językach wszystkich portali i serwisów o gwiazdach, piosenkarka pochwaliła się w rozmowie z Wideoportalem, że dostała propozycję pierwszej w swoim życiu nagiej sesji dla polskiej edycji magazynu "Playboy". Wcześniej podobne sygnały pojawiały się ze Stanów, kiedy Iwoną zachwycał się sam Hugh Hefner. Wtedy Węgrowska wybrała jednak karierę wokalistki, teraz już nie ma skrupułów przy podejmowaniu decyzji.

Zobacz: Węgrowska wypina nierówno opalone ciało w morskiej toni. Sexy?

- To jest fajna propozycja. Zobaczymy jak to dalej będzie, bo na razie rozmowy, że tak powiem, trwają. Nie chcę zapeszać, ani mówić tak czy siak. Jak będzie to powiem "Rozbieram się", bo ja nie mam nic przeciwko.

Iwona nawiązała do swojej pierwszej "niegrzecznej" sesji w magazynie "CKM". Twierdzi, że teraz zdjęcia będą fajniejsze, bo jej ciało jest "lepsze".

- W "CKM-ie" było inne ciało, teraz jest inne. Lepsze, lepsze. Mam nadzieję, że będzie ten "Playboy", bo chciałabym taką sesję, dlaczego by nie. Jestem otwarta na takie sesje.

A wy jesteście otwarci na rozbieraną sesję Iwony? Przypomnijmy jak dotychczas zmieniała się jej twarz, czy na lepsze? Oceńcie sami:

Może Cię również zainteresować:

"Ja zaryzykowałam i się rozebrałam!" Polska piosenkarka komentuje sesję Justyny Żyły w "Playboyu"

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady