• km

Victoria Beckham usunęła implanty piersi. Teraz pora na...

Fot. ONS

Victoria Beckham od lat konsekwentnie pracuje nad zmianą swojego wizerunku w elegancką damę. Marzy o tym, by wszyscy zapomnieli o jej początkach w Spice Girls, a kojarzyli ją wyłącznie z dobrym stylem i szykiem na najwyższym poziomie. Pracuje na wizerunek poważnej kobiety biznesu. Po różnych szaleństwach ze swoim wyglądem, Victoria powoli skłania się ku naturze. Jakiś czas temu usunęła implanty piersi, dzięki czemu jej szczupła sylwetka wygląda obecnie bardziej naturalnie. Zobacz też: Zakochani Beckhamowie na pokazie McQueena. Uwagę zwracał biust projektantki [FOTO]


Teraz przyszła pora na tatuaże, które niegdyś były nieodłącznym elementem jej wizerunku. Projektantka i celebrytka zdecydowała się na serię bolesnych zabiegów laserowych, które mają jej pomóc pozbyć się rysunków na ciele. Dociekliwi zauważyli, że powoli blakną jej słynne napisy na nadgarstkach. Zapewne będzie to dłuższy proces, by pozbyć się ich całkowicie, ale nie jest to niemożliwe.

Myślicie, że usunie wszystkie tatuaże?

Zobacz na Polki.pl: Wzory tatuaży gwiazd

  

Może Cię również zainteresować:

Beckhamowie, Clooney z Amal, Winfrey - goście na ślubie Meghan i Harry'ego! Czyja obecność najbardziej zaskoczyła i dlaczego?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady