Urszula Chincz zagrozi pozycji Małgorzaty Rozenek w TVN? Dostała kolejny program

Urszula Chincz zastąpi Małgorzatę Rozenek

Urszula Chincz wyrasta na coraz większą gwiazdą TVN! Jak podaje "Fakt" prezenterka poprowadzi nowe show „Misja Ratunkowa”, który w swojej formule ma przypominać show Małgorzaty Rozenek - "Perfekcyjna Pani Domu”. Czy to oznacza, że Chincz może wkrótce przyćmić jedną z największych gwiazd TVN?

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Kulisy wojny Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin! Trwa ostra wymiana zdań, ale o co właściwie im poszło?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Chincz czy Rozenek?

Dziennik powołuje się również na badania, które miały wykazać, że Chincz cieszy się wielką sympatią widzów. Dlatego też otrzymała kolejny program w TVN Style:

Badania pokazały, że widzowie lubią oglądać na ekranie Ulę, dlatego na wiosnę ruszy jej kolejne show. W „Misji ratunkowej” Ula będzie pomagać bohaterkom sprzątać ich mieszkania. Pokaże też triki, jak robić to szybciej i skuteczniej, a także zdradzi sposoby na udekorowanie i zmianę wnętrz - czytamy. 

Warto jednak przypomnieć, że wiosną na głównej antenie TVN zobaczymy show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana „Iron Majdan”, które jest jednym z najdroższych w polskiej telewizji. Pozycja gwiazdy wydaje się być więc niezagrożona.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek oburzona na danie w restauracji! Ale spokojnie :) To tylko spot Szlachetnej Paczki. Musicie go zobaczyć

 

Urszula Chincz poprowadzi nowy program.

Ula Chincz na premierze kolekcji Kazar wiosna-lato 2017
Fot. Akpa

 

Wiosną na antenie TVN zadebiutuje również nowy program Małgorzaty Rozenek! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wylatują kręcić wspólny program

Którą z prezenterek wolisz bardziej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje